Ko man darit? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Ko man darit?

Sveiki visiem.

Atvainojos pa rakstibu un gramatiku jo ta klibo ne pa jokam :)

Piecelos un jau negativs noskanojums jo zinu ka visu esmu izdarijusi ka nakas un neko sliktu nesmu izdarijusi. :D

Bet se ku reku uzraksta viena pirceja man pec nedelas ka vinai bikes nederot un grib atpakal naudu un  sakot ka nav augsta josta nav uz 44 izm  un ka nestaipas. bet  tur jau ta lieta ka meri bija sludinajuma visi un bikses der uz 44 jo pati meriju nu man ir 44 izm. un uzrakstiju ka jostas augstums ir piedieniga augstuma kas ir pa vidam. Bet nu redz un vel piemetinaja  ja esmu godiga atsakitisu vinai naudinu atpakal :)

Mana pirceja  http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=37174

Es visus merus noradiju no cik lidz cik staipas  un atbildeju uz visiem jautajumiem :)

Plus vina man pajautaja lai izsuutu  un tad vina samaksas ja deres   un ko atbildeju ka neviena ta nedarot  bet vina teica ka  dara gan meitenes seit ta vairakas  (tas nekas ka pirma sadarbiba kas redzama ir ar mani jo esmu pirma kas ielika atsauksmi)

Piedodiet varbuut augstpratigi no manas puses bet es nekadigi nejustos vainiga jo atbildeju uz visiem jautajumiem un visus merus noradiju :)

te bus paris bildites ar saraksti lai nu saprotat ka nesmu to izzidusi no pirksta.

es nofotografeju jo savadak nemaku :D ceru ka sapratisiet :D

07.04.2015 12:29

> Inga

Man arī profilā stāv viena negatīva atsauksme no līdzīgas pircējas. Saņem preci,uzraksta,ka "viss ok,paldies",bet pēc nedēļas ieliek sliktu atsauksmi,kur paziņo,ka kleita bija nelietojama. Pārsteigts Tajā reizē ļoti pārdzīvoju un 2 reizes pati viņai rakstīju,ka lai sūta atpakaļ kleitu,atmaksāšu tos 5 eiro un sūtīšanu ,bet tā arī viņa kaut kur pazuda. Jāatzīmē gan,ka administrācija nereaģēja,kad uzrakstīju lūgumu izvērtēt atsauksmi,tā viņa arī stāv profilāSatraukts

Tas bij tad. Tagad,palasot visādas pieredzes un gadījumus,kas te notiek, es vairs nesūtītu naudu atpakaļ,ja būtu tāda situācija. 

Ja laikam man ari ar trekniem burtiem bus jaraksta ka nesutu naudu atpakal un preci atpakal nenemu  svadak saks mani izmantot ka kautkadu naudas aizdeveju :D

07.04.2015 12:32

> Janeta

Spiež uz morālo ar tekstu"ja esi godīga,tad naudu atdosi". Aizmirsti par naudas atdošanu,Tu no savas puses visu izdarīji uz visiem 100%pareizi. Ideja par to,ka samaksās tad,kad uzmērīs,jau vien parāda,ka viņsi bija plāns iegūt par velti bikses.

es pa to pasu ka izlasiju ka raksta pa godigumu uz reiz nopratu ka ta ir nekauniba . nepatik man kasiities tas gan. nu ja rakstis man vienkarsi ignoresu savadak vel sirma paliksu no vinas parmetumiem :D Drusku jau pardzivoju ka ta  bet nu vismaz tagad zinu ka ari ta var gadities un bus sava veida maciba :)

07.04.2015 12:41

Paldies liels visam pa viedokli un atbalstu tagad  vismaz zinu 100% kanav man sakapis galva ka un tiesam esmu izdarijusi visu no savas puses lai cilveks butu pietiekami informets pa preciiti.

Nesutisu vinai naudu  tad atpakal    un vienkarsi pieliksu punktu ignorejot vinu :) Jo diskutesana ar vinu pie neka laba nenovedis :) 

Jauku dienu jums visam :) 

21 - 23 с 23

Тема закрыта