Palīdziet man lūdzu Galleria Rīga konkursā - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Palīdziet man lūdzu Galleria Rīga konkursā

08.04.2015 21:32

> Klāra

> Janeta

> Liene

> Margueritte

Daiga man iepatikusies krietni vairāk, par viņu arī nobalsoju. Paldies par linku!

Ar Tevi jau nu dien neviens striideeties neies Smejošs

Vai ir slikti,ja cilvēkiem gaumes nesakrīt? Šobrīd runāju diezgan vispārēji.

Redz lieta jau ir tada,mana uzskata ja meitene ludz pec palidzibas ja tu negribi nepalidzi,bet nejau vienkarsi bezsakara uzraksti ka nobalso par citu meiteni. Ta Margueritte jau nekad nevar but normala sieviete un uzvesties atbilstosi saviem gadiem,bet gan izklausas ka ar dzivi neapmierinata 10g skuke,kurai viss tikai skauz.vai sieviete kura en nav dabujusi.

Kapec vienreiz nevar pakluset un neko aizvainojosu nepateikt vismaz viena Foruma temaa?

Jā,palīdzēt gan vienmēr vajadzētu,jo nekad nevaram zināt,kad pašiem tādu palīdzību vajadzēs.Turklāt šis prasa 2 sekundes.

09.04.2015 09:50

> Janeta

> Klāra

> Janeta

> Liene

> Margueritte

Daiga man iepatikusies krietni vairāk, par viņu arī nobalsoju. Paldies par linku!

Ar Tevi jau nu dien neviens striideeties neies Smejošs

Vai ir slikti,ja cilvēkiem gaumes nesakrīt? Šobrīd runāju diezgan vispārēji.

Redz lieta jau ir tada,mana uzskata ja meitene ludz pec palidzibas ja tu negribi nepalidzi,bet nejau vienkarsi bezsakara uzraksti ka nobalso par citu meiteni. Ta Margueritte jau nekad nevar but normala sieviete un uzvesties atbilstosi saviem gadiem,bet gan izklausas ka ar dzivi neapmierinata 10g skuke,kurai viss tikai skauz.vai sieviete kura en nav dabujusi.

Kapec vienreiz nevar pakluset un neko aizvainojosu nepateikt vismaz viena Foruma temaa?

Jā,palīdzēt gan vienmēr vajadzētu,jo nekad nevaram zināt,kad pašiem tādu palīdzību vajadzēs.Turklāt šis prasa 2 sekundes.

Tieši tā! Paldies tām, kas atbalsta un atvēl laiku nobalsošanai. ;) 

10.04.2015 19:16

:)

10.04.2015 19:45

Исправлено 10.04.2015 19:48

> Klāra

> Margueritte

:D Nu ko lai saka-tad gaume tev ir pak**aa :D

Nobalsoju par skaistako meiteni-> MaZaRiiTe

Man ari labak patika Daigas terpsNevainīgs

Bet nebalsoju.Jo tad liktu visam like un nebutu nekadas jegas :D 

Btw - lai veicas! Nevainīgs

10.04.2015 20:22

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

> Klāra

> Margueritte

:D Nu ko lai saka-tad gaume tev ir pak**aa :D

Nobalsoju par skaistako meiteni-> MaZaRiiTe

Man ari labak patika Daigas terpsNevainīgs

Bet nebalsoju.Jo tad liktu visam like un nebutu nekadas jegas :D 

Btw - lai veicas! Nevainīgs

Labots: šodien, 19:48

Paldies! Es jau vairāk neceru, bet tāpat centīšos vēl šīs 4 dienas saraut un savākt trūkstošo

14.04.2015 12:16

Vēl pēdējā diena!

41 - 46 с 46

Тема закрыта