sheinside.com- atsauksmes, vai izmantojat bonusus? izpalīdzat man :) - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

sheinside.com- atsauksmes, vai izmantojat bonusus? izpalīdzat man :)

Sveikas, izmantoju šo veikalu, jo apmierina gan kvalitate, gan patīk daudzie bonusi. Kā ar Jums?
reāli īsumā- par katru iztērēto dolāru saņem sheinside punktus, ko var nakamajā reizē iztērēt, var augšupielādēt lookbookā, kā izskatās pasūtītais apģērbs un saņemt vēl punktus. arī rakstot komentārus var saņemt punktus :)
lielākās atlaides ir tad, ja uzzaicini savus draugus un arī, ja sūti pirmo reizi :)
man šī adrese dikti patīk, jo var redzēt, kā reāli meitenēm izskatās šie nopirktie apģērbi uz auguma.

nesen radās problēma, ļoti gribeju pasūtīt vairakas lietas, bet nepietika finanses un izdomāju uzzaicināt 5 draudzenes, lai dabūtu atlaižu kuponu. no mana linka 5 jaunas draudzenes reģistrējās sheinside.com ielogojoties caur savu facebook kontu (nekas vairāk nav jādara), rezultātā arī viņam būtu jāsaņem 30 procentu atlaide. Tikai radās problēma- neuzrādās, ka esmu draudzenes uzzaicinājusi, lai arī stāveju pat blakus xD
nu izdomāju neieiet no sava facebook konta sheinsidā, bet no konta, ko sen tur uztaisīju ar paroli un citu epastu, un skat- tur šī lieta darbojas, divas draudzenītes iegāja, bet pārejās jau skaitas reģistrējušās. neiznu kāpēc tā, bet gribu lūgt, ja kādai kas vel nav šajā adresē bijusi, varbūt var ieiet caur manu linku un ielogoties caur facebook, būs atlaide jums un beigās arī man, ja 3 meitenes ieies :) stulbi, ka adrese ir superforša, bet šādas situācijas rodas, kad sistēmai acīmredzot ''gļuko'' :(
kādaa ir pašām pieredze? tikai tā labakā, vai arī kādas aizķeršanās?

p.s- šeit ir links, lai piereģistrētos un izpalīdzētu man un sev, ja nav grūti :) tikai atceraties, ka caur facebook kontu jāreģistrējas.

http://www.sheinside.com/invite.php?token=AITYf5ezbyytUWjnTV8B

5 Ответы

pacelju, ceru, ka kaada atsauksies un paliidzees. izskataas, ka sheinside sheit nav iecieniits, personiigi es neesmu viilusies, lai gan saakumaa apshaubiiju sho interneta veikalu..

hey hey , es piereģistrējos, tev ir ++ bonusiņi.

klau, kaa tur ar piegaades cenaam? (:

no 30$ uz augšu pa velti parastaa suutiishana

o, paldiesinjsh :) jaa, suutiishana ir par velti, ja salasaas tie 30 dolaari un parasti jau taa ar sanaak no divaam lietinjaam. man patiik, ka biezhi ir atlaides un tieshaam skaistas lietinjas ar interesantaam detaljaam var dabuut leetaak, taapeec labi saglabaat wishlistaa, lai var sekot liidzi :)

Nav bijis laika izpētīt to lapu, tikai piereģistrējos un saņēmu kaut kādus punktus.. :) A ko ar tiem punktiem var iesākt? ar viņiem var norēķināties, netērējot savu naudu? cik daudz viņus vajag, lai kaut ko nopirktu?

1 - 5 с 5