Jusu domas - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

Jusu domas

Pedeja laika ir saradusas duadzas meitenes, kas liek temas,kur kaut ko pardod, bet liek bezmaksas temas. Sak jau nedaudz krist uz nerviem. Varbut patiesam vajag kautkadu banu sistemu? Neuzskatu,ka ir godigi,ka viens maksa , bet otrs reklame savas preces par brivu. Kliedzošs

48 Ответы

Stulbi vispar ir tas maksas temas,katram ir izvele skatities ko piedava vai ne, agrak lika visi un neko,kam jau patiks nopirks,neviens neuzbazas prrsonigi,ari netaisos maksat,jo uzskatu to par mulkibu,ja kads velesies nopirkt,nopirks,bez visadam reklamam

Tas ir aizliegts? Likt bezmaksas tēmas? 

Iespejams viņas nemaz nezin, ka ir tada maksas sadaļa. Piemēram jauniņa, tikko reģistrējusies un skatas , ka citas reklamē.. Esmu dzirdējusi, ka dažas pat nemak pievienot sludinajumus...;//

> Melānija

Tas ir aizliegts? Likt bezmaksas tēmas? 

ar skapja saturu ja.:D sodien vismaz 5 meitenes lika, ka pardod sominas, kurpites un vel sazin ko. 

> Karolina

Iespejams viņas nemaz nezin, ka ir tada maksas sadaļa. Piemēram jauniņa, tikko reģistrējusies un skatas , ka citas reklamē.. Esmu dzirdējusi, ka dažas pat nemak pievienot sludinajumus...;//

varbut ari, bet tapec ir portala noteikumi ar ,kuriem ir jaiepazistas registrejoties. Bet visi,ka vienmer spiez "ja,iepazinos", pat neatverot... Kas ir skumji un pec tam brec - nerespekte lielos izmerus, nemak pievienot utt. 

> Karolina

Tieši tā, es arī sākumā šitā izblamējos! Redzeju ka citas lika savus "pārdod"sludinājumus bezmaksas sadaļā un darīju tā pat! Un protams, saņēmu aizrādījumus, ilgi pārlasīju visu mēģinot saprast atšķirību, kapēc kāds cits sludinājums tur var būt , bet mans ne! Tā kā ļoti iespējams ka kāda jauniņā :)

tu laika isti neesi ieverojusi to ka administraacija un vinas paliigi dzess sis temas kas ir ieliktas bezmaksas sadallaa :))

> Samantha

tu laika isti neesi ieverojusi to ka administraacija un vinas paliigi dzess sis temas kas ir ieliktas bezmaksas sadallaa :))

biezi ir ta,ka izdzes un ieliek izdzes un ieliek. dazkart pat sis temas turas stundu augsa.  

Pēc maniem novērojumiem ir tā,ka meitenes vienkārši nezina par tādiem noteikumiem,tādēļ dara uz savu galvu visu.

Tikko vēl viena meitene ielika savu skapi ''pārdod ''sadaļā,vienkārši nav jādusmojas,bet jāpainformē meitenes,ka šādi nedrīkst,citādāk nobanos no skapja,tas arī viss. Mācīsies no kļūdām un viss būs lieliski! :)

1 - 10 с 48