Jusu domas - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

Jusu domas

Pedeja laika ir saradusas duadzas meitenes, kas liek temas,kur kaut ko pardod, bet liek bezmaksas temas. Sak jau nedaudz krist uz nerviem. Varbut patiesam vajag kautkadu banu sistemu? Neuzskatu,ka ir godigi,ka viens maksa , bet otrs reklame savas preces par brivu. Kliedzošs

48 Ответы

Es arī kaut kad iepriekš, esmu nejauši uztaisijusi taadu diskusiju, to gan tikpat kaa uzrriz izdzeesa, tad sapratu savu kļūdu, vairs tā nedaru. Viss ir tikai nezināšanas un neuzmanības dēļ. :) 

Pie tam, domāju, reti kura lasa tos entos portàla  noteikumus, īpaši, ja te nesēž non-stopà, vienkàrši grib fiksi visu nopàrdot, atdot.

> Janeta

Tikko vēl viena meitene ielika savu skapi ''pārdod ''sadaļā,vienkārši nav jādusmojas,bet jāpainformē meitenes,ka šādi nedrīkst,citādāk nobanos no skapja,tas arī viss. Mācīsies no kļūdām un viss būs lieliski! :)

Ir dazam rakstits 50/50 uzbrauc auguma,ka redz dara ka grib, puse pasaka paldies,ka pabridina.

reģistrēties nemaz nav vajadzības, ienāc ar dr.lv vai fb pasi un tur nav opcija pariepazīšanos ar noteikumiem.

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

> Janeta

Tikko vēl viena meitene ielika savu skapi ''pārdod ''sadaļā,vienkārši nav jādusmojas,bet jāpainformē meitenes,ka šādi nedrīkst,citādāk nobanos no skapja,tas arī viss. Mācīsies no kļūdām un viss būs lieliski! :)

Ir dazam rakstits 50/50 uzbrauc auguma,ka redz dara ka grib, puse pasaka paldies,ka pabridina.

Jā,arī esmu saņēmusi šādus tekstus,bet tas nekas,ne jau manas tēmas dzēsīs ārā visu laiku,sev ar to neiegriežu. Lai jau!:) Uzspied nosūdzēt podziņu un viss būs fantastiš!

pec 2 parkapumiem tādiem jau man liekas uzreiz dzēš 

Admini par atkartotiem parkapumiem dzesh profilu uz 24 st.

Es agrāk tikai ienācu šeit kko nopirkt,bet tad izdomāju,ka varu arī pārdot un arī reklamēju savu skapi bezmaksas sadaļā,protams,saņēmu aizrādījumu,ka nedrīkst un tikai tad izlasīju noteikumus... :)

Laikam neesmu te tik ilgu laiku,jo neesmu pamanījusi Noslēgts

Atkarīgs no admina, bet dzēš tikko kā pamana un dažreiz arī pabrīdina pārkāpēju (jo tomēr diezgan loģiski, ka, ja tiek tēma dzēsta, ka kaut kas nav kārtībā un jāieskatās, vai nepārkāp noteikumus..), katrā ziņā, atkārtotie pārkāpēji tiek bloķēti uz 24h un, ja turpina pārkāpt arī pēc atbloķēšanas, tad tiek dzēsti pavisam ;)

bet nav nemaz jālasa visi noteikumi. zem sadaļas Pārdodu mazākiem burtiem skaidri un gaiši uzrakstīts pus teikumā. 

11 - 20 с 48