Jusu domas - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

Jusu domas

Pedeja laika ir saradusas duadzas meitenes, kas liek temas,kur kaut ko pardod, bet liek bezmaksas temas. Sak jau nedaudz krist uz nerviem. Varbut patiesam vajag kautkadu banu sistemu? Neuzskatu,ka ir godigi,ka viens maksa , bet otrs reklame savas preces par brivu. Kliedzošs

48 Ответы

> Melānija

Ko jūs cepaties? :D 

Kāda jums daļa par to,ka kāds pārkāpj noteikumus? Tas jūs kaut kā ietekmē? Drīzāk vajadzētu tik aktīvi darboties par to,lai negodīgās pārdevējas un pircējas no šejienes izmet.

tas neietekme..vnk,kad es parkapju noteikumus ieliekot sludinajumu ar titulbildi no neta(jo man vnk nav focika ar ko nobildet),tad momentaani tiek dzeests..:D a taa daziem stav  un stav tadas..un stav un stav..  :D :D bet lai jau..

un vispar sadala par krapniecibu jau iemetu dazus ieteikumus par krapniecibas apkarosanu,kas momentaani tika pateikts,ka fuflo..

taa kaa,kamer sis saits pats nenemsies kko sakt kustinat saj lietaa,tikmer pasam pardevejam un pircejam ir jabut dubultuzmanigam:) katrs pats tikai sevi var pasargat.. 

tagad tas tevi satrauc?Manīju,ka agrak arī tu liki bezmaksas tēmas .

Reita VISS LIDZ 5 EIRO  

Jusu domas

Pedeja laika ir saradusas duadzas meitenes, kas liek temas,kur kaut ko pardod, bet liek bezmaksas temas. Sak jau nedaudz krist uz nerviem. Varbut patiesam vajag kautkadu banu sistemu? Neuzskatu,ka ir godigi,ka viens maksa , bet otrs reklame savas preces par brivu. Kliedzošs

Šī tēma bija kkur nozudusi, nezināju, kā to atrast. Nu arī man ir sirds pilna, manu foruma tēmu, kurā rakstīju, ka vēlos iemainīt šo un to pret šo un to, izdzēsa. Nezinu gan, kādēļ, jo tajā nebija NEVIENA reklāma, tikai un vienīgi vēlēšanās no manas puses. Var būt es kārtējo reizi nepārzinu noteikumus, ja tā, tad lai kāds man apskaidro.

Bet viena tēma, kurā sieviete konkrēti uzskaita un reklamē preces, ko pārdod, ilgi nedzēsa, un, iespējams, tā joprojām ir te, portālā. Ja atradīšu, ielikšu

Lūdzu, iemāciet mani, kā tad pareizi noformulēt tēmu, lai:

1) prasītu kaut ko citām pārdevējām mainīt vai pārdot, un foruma ieraksts netiktu izdzēsts;

2) veiksmīgi iefiltrētu savu skapja saturu bezmaksas tēmā "Pārdod" un tēma netiktu dzēsta.

Vēsais

Ai, jau apnicis, ka ieej šeit paskatīties, kas jauns, un atkal tā būru bez kaķiem pārdošana. Laikam domā, ka veiksmīgs mārketinga paņēmiens, jo meitenes sākumā jau skatījās, kas tie par būriem, kas pārdodas bez kaķiem. Bet viss, kas lietots pārāk intensīvi, apnīk. 

> Dita Zaube

Šī tēma bija kkur nozudusi, nezināju, kā to atrast. Nu arī man ir sirds pilna, manu foruma tēmu, kurā rakstīju, ka vēlos iemainīt šo un to pret šo un to, izdzēsa. Nezinu gan, kādēļ, jo tajā nebija NEVIENA reklāma, tikai un vienīgi vēlēšanās no manas puses. Var būt es kārtējo reizi nepārzinu noteikumus, ja tā, tad lai kāds man apskaidro.

Bet viena tēma, kurā sieviete konkrēti uzskaita un reklamē preces, ko pārdod, ilgi nedzēsa, un, iespējams, tā joprojām ir te, portālā. Ja atradīšu, ielikšu

Maiņa nav atļauta bezmaksas tēmās, jo tā sanāk skapja reklamēšana, t.i., lai mainītos, cilvēkam tā pat ir jāatver Tavs skapis un jāaplūko Tavas preces..

Ja redzams pārkāpums kādā foruma tēmā, tad katrai tēmai  un komentāram ir simboliņš ar trijstūri, kuram vidū ir izsaukuma zīme.
Un, tā pat kā sludinājumos, to nospiežot, iespējams nosūdzēt konkrētu neatbilstību administrācijai ;)

tevi tas tik ļoti satrauc, ka pilnībā jāveido atsevišķa diskusija par to? nu ja tev tik ļoti kaitina tās diskusijas ,nu ,tad nelasi!

vispār nesaprotu tās maksas diskusijas un to,kāpēc nevar šeit reklamēt savu skapi? manuprāt šis ir portāls ,kur pārdod drēbes un no tām grib atbrīvoties. tad kaada jēga no šī portaala ja te pat savu sakpi nevar reklameet,jo luuk par to ir jaamaksaa? pilniigs sviests

Maksas tēma ir labi pašā sākumā,kad ieliec jaunu tēmu,tad gan nopērkt kaut ko,esmu novērojusi ka labāk vienkārši forumā piedalīties kādā sarunā,tad gan pamana un ieskatās skapī.

> hey

tevi tas tik ļoti satrauc, ka pilnībā jāveido atsevišķa diskusija par to? nu ja tev tik ļoti kaitina tās diskusijas ,nu ,tad nelasi!

vispār nesaprotu tās maksas diskusijas un to,kāpēc nevar šeit reklamēt savu skapi? manuprāt šis ir portāls ,kur pārdod drēbes un no tām grib atbrīvoties. tad kaada jēga no šī portaala ja te pat savu sakpi nevar reklameet,jo luuk par to ir jaamaksaa? pilniigs sviests

Bet SS.lv u.c. pārdošanas portālos tak arī jāmaksā, ja vēlies izcelt savu pārdodamo :D Saprastu, ja sludinājumiem un lietošanai maksu ieviestu.. Bet sūdzēties par papildus fīčām.. Būtu bez maksas, VISI skapji reklamētos un no foruma nebūtu jēgas.

31 - 40 с 48