Jusu domas - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Jusu domas

Pedeja laika ir saradusas duadzas meitenes, kas liek temas,kur kaut ko pardod, bet liek bezmaksas temas. Sak jau nedaudz krist uz nerviem. Varbut patiesam vajag kautkadu banu sistemu? Neuzskatu,ka ir godigi,ka viens maksa , bet otrs reklame savas preces par brivu. Kliedzošs

48 Ответы

hey, jā, es tev piekritu, ka maksas pakalpojumi kā tādi nedaudz skumdina, bet no otras puses- acīmredzot portāla uzturēšana arī ir maksas prieks. Šajā jomā neko nezinu, netēlošu gudru. Bet, ja reiz šādi noteikumi ir ieviesti, tad jāievēro visiem. Tagad zināšu, ka arī maiņas sludinājumi nav atļauti. Bet VIENALGA tādu te ir PA PILNO (bezmaksas sadaļā), gribu to un to, izskatu maiņu utt. Laikam esmu nogrēkojusies pa smago, ka manus sludinājumus dzēš laukā. :D ehh. 

> Dita Zaube

hey, jā, es tev piekritu, ka maksas pakalpojumi kā tādi nedaudz skumdina, bet no otras puses- acīmredzot portāla uzturēšana arī ir maksas prieks. Šajā jomā neko nezinu, netēlošu gudru. Bet, ja reiz šādi noteikumi ir ieviesti, tad jāievēro visiem. Tagad zināšu, ka arī maiņas sludinājumi nav atļauti. Bet VIENALGA tādu te ir PA PILNO (bezmaksas sadaļā), gribu to un to, izskatu maiņu utt. Laikam esmu nogrēkojusies pa smago, ka manus sludinājumus dzēš laukā. :D ehh. 

Maiņa ir atļauta bezmaksas sadaļā, kad pārdod kaut ko ārpus portāla sadaļām (tavā skapī nav jāieskatās), piem., pārdodu televizoru, bet kāds cits man var piedāvāt arī maiņu pret kaut ko no viņa piedāvājuma. Sanāk, ka es sevi nereklamēju, bet labprāt savu ārpuskapja preci iemainīšu pret kaut ko citu.
Un, otrs gadījums, kaut ko meklējot, piem., ja vēlies iegādāties konkrētu preci, var piebilst, ka labprāt mainīsies. Bet tas tikai tajā gadījumā, ja preci esi gatava arī iegādāties par naudu nevis tikai mainīties.

Vismaz tā es noteikumus esmu sapratusi :)

Исправлено 18.04.2015 18:05

Ja viss būs bezmaksas,tad atkal sāksies kašķi,ka es pirmā uzrakstīju sludinājumu,kāpēc tik ātri pazūd sludinājums utt. Piedevām,ja vairākas pārdevējas vienlaicīgi liks savus sludinājumus,šitas skapis kļūs neatverams Noslēgts Jo jau tagad knapi velkas.. Nevainīgs

Butu forsi,ja viss butu bezmaksas! Butu stridi,bet tapat butu forsi, jo piemeram es,pagaidam negrasos maksat lai ieliktu reklamu,kura maz ko mainis :) :D

Es pagaidām par sava skapja apmeklētību nesūdzos, interese pietiekoša arī bez sludinājumiem maksas sadaļā. Bet apsveru domu noziedot to naudu un noriskēt, varbūt, kā es smejos, "ģimenes bizness" aizies uz urrā :D

Исправлено 18.04.2015 21:37

> Ивета К

Ai, jau apnicis, ka ieej šeit paskatīties, kas jauns, un atkal tā būru bez kaķiem pārdošana. Laikam domā, ka veiksmīgs mārketinga paņēmiens, jo meitenes sākumā jau skatījās, kas tie par būriem, kas pārdodas bez kaķiem. Bet viss, kas lietots pārāk intensīvi, apnīk. 

jap tie kaķi jau sēž rīklē:D

> Sana

tagad tas tevi satrauc?Manīju,ka agrak arī tu liki bezmaksas tēmas .

Reita VISS LIDZ 5 EIRO  

Jusu domas

Pedeja laika ir saradusas duadzas meitenes, kas liek temas,kur kaut ko pardod, bet liek bezmaksas temas. Sak jau nedaudz krist uz nerviem. Varbut patiesam vajag kautkadu banu sistemu? Neuzskatu,ka ir godigi,ka viens maksa , bet otrs reklame savas preces par brivu. Kliedzošs

nekad neesmu likusi maksas temas bezmaksas temas. Ja rekur ir tema, kur pardodu masku, kuru reali nav kur ielikt. http://www.atverskapi.lv/lv/forums/temas/komentari.html?ft=14556

> Kriksiss

Butu forsi,ja viss butu bezmaksas! Butu stridi,bet tapat butu forsi, jo piemeram es,pagaidam negrasos maksat lai ieliktu reklamu,kura maz ko mainis :) :D

vispar maina daudz ko :D Tad jau sis opcijas par reklamam nebutu nemaz. Jo,kad vel principa viss bija bezmaksas nebija sadas iespejas. Butu priecajusies,ka vari likt sludinajumus bezmaksas... piemeram ss.lv ir maksas sludinajumi pirmo reizi maksa laikam 50 centi par 1 sludinajumu katra sadala un pec tam atseviski 50 centi par katru sludinajumu.

41 - 48 с 48