Keratina matu taisnošana - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Keratina matu taisnošana

Sveikas. Ko Jūs variet teikt par šo procedūru? Boja? Nav ta kad paiet mēnesis un mati ir šausmgi un bojati? Ja esiet veikušas šo procedūru iesakiet meistarīti.. Un ja vēl ir info , tad pastastiet par matu laminēšanu arī. Smaidīgs

37 Ответы

Исправлено 11.04.2015 19:23

Drīz keratinēšu atkal - iepriekšējo reizi, domāju, taisnotājam par maz grādu bija. Sliktāki mati, katrā ziņā, nav palikuši, pirmās pāris mazgāšanas reizes bija labi.

es ieliku keratīnu un man visu laiku bija sajūta, ka staigāju ar speķainu galvu. bet gan jau,ka lēdija, kura man to lika matos, kaut ko pati nočakarējās.

Man viena paziņa taisnoja matus ar keratīnu ,vēlējos uzzināt cik un kur,bet tiklīdz ieraudzīju kādi viņai sabojāti ,sausi mati palikuši vēlme pārgāja. Esmu no ļoti daudziem dzirdējusi,ka nu nav tik labi kā stāstīts visur internetaa... Varbūt tajās pirmajās nedēļās ir patīkami ,par to kādi mati ir mīksti un skaisti palikuši ,bet patiesībā tā nav.. varbūt tas viss ir atkarīgs kādi pašam ir mati Un kā viņi pieņem to visu. :)

Un cik īsti tas efekts turas? I-neta lasu , ka 3-5 mēneši. 

> Ieva

es ieliku keratīnu un man visu laiku bija sajūta, ka staigāju ar speķainu galvu. bet gan jau,ka lēdija, kura man to lika matos, kaut ko pati nočakarējās.

Jā,šo esmu dzīvē redzejusi, cilvēkam tik nedabiski ārprātīgi taisni mati,ka izskatās ka tiešām kaut kas iesmērēts:D

> Karolina

Un cik īsti tas efekts turas? I-neta lasu , ka 3-5 mēneši. 

Atkarīgs no daudz faktoriem:
paša keratīna
matu struktūras
mazgāšanas, veidošanas u.c. līdzekļiem
mazgāšanas biežuma

Draudzene nodarbojas gan ar matu atveseļošanas procedūrām, gan keratīna taisnošanu - ja vēlies sīkāku info - PM! :) 

Pašai taadas pieredzes nebija, bet no draudzenēm dzirdēju negatīvas atsauksmes gan par keratīnu, gan par bio-iztaisnošanu Neizlēmīgs

Es keratinu liku pie friziera - viriesa. Pirms vairak kaa diviem gadiem. Man baigi patika - mati taisni un pec mazgasanas vairs nebija jataisno jo bija taisni visu laiku!! Vasaraa nopeldies, izkemme matus un tie izzuust taisni!! Vienmer izskatijas kopti un tiri. Bet turejaas gan ap 3 men, kaut solija tad laikam vismaz pugadu!! Kad tas keratins izgaja, to takaa vareja just pec taustes un savadak izskatijas mati... - mati bija miikstaaki palikushi un arii vieglaki, kas pieceja, jo arii baidiijos, ka bus sacakareti pilniibaa!!!! Visu laiku gribeju atkartot, bet nekadi nesanaca - tad stavoklii biju, tad mazais piedzima, tad ar naudam mazak utt. 

Tas tiesam atkarigs no matu struktuuras, vrb kaa ieliek, kaa par tiem rupejas un domaju, ka cena ari daudz ko izsaka!!

Atceros, ka pirmas kadas divas dienas keratina ieliksanas sakumaa nedriksteja mati salociities - ne kapucees salist, ne apkaklees, ne uz pleciem ielocities, par matu gumiju un spradzem taas dienas vareja aizmirst. Matam kaa tadam bija jabut taisnam. Gulet gaju ar lakatu, atceros. :)

mati noteikti sliktāki nepaliek , taisnošanu ar keratīnu  iesaka vairāk tieši bojātiem matiemVēsais

1 - 10 с 37