Keratina matu taisnošana - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Keratina matu taisnošana

Sveikas. Ko Jūs variet teikt par šo procedūru? Boja? Nav ta kad paiet mēnesis un mati ir šausmgi un bojati? Ja esiet veikušas šo procedūru iesakiet meistarīti.. Un ja vēl ir info , tad pastastiet par matu laminēšanu arī. Smaidīgs

37 Ответы

> Sigita

Es keratinu liku pie friziera - viriesa. Pirms vairak kaa diviem gadiem. Man baigi patika - mati taisni un pec mazgasanas vairs nebija jataisno jo bija taisni visu laiku!! Vasaraa nopeldies, izkemme matus un tie izzuust taisni!! Vienmer izskatijas kopti un tiri. Bet turejaas gan ap 3 men, kaut solija tad laikam vismaz pugadu!! Kad tas keratins izgaja, to takaa vareja just pec taustes un savadak izskatijas mati... - mati bija miikstaaki palikushi un arii vieglaki, kas pieceja, jo arii baidiijos, ka bus sacakareti pilniibaa!!!! Visu laiku gribeju atkartot, bet nekadi nesanaca - tad stavoklii biju, tad mazais piedzima, tad ar naudam mazak utt. 

Tas tiesam atkarigs no matu struktuuras, vrb kaa ieliek, kaa par tiem rupejas un domaju, ka cena ari daudz ko izsaka!!

Atceros, ka pirmas kadas divas dienas keratina ieliksanas sakumaa nedriksteja mati salociities - ne kapucees salist, ne apkaklees, ne uz pleciem ielocities, par matu gumiju un spradzem taas dienas vareja aizmirst. Matam kaa tadam bija jabut taisnam. Gulet gaju ar lakatu, atceros. :)

tā arī būtu jābūt ,ka uzlabo matu stāvokli ;)

jā process ir pagrūts sākumā matiem jābūt taisniem visu laiku ,lai panāktu perfektu rezultātu

Esmu likusi keratīnu 3 reizes. Pirmais bija švakais, noturējās kādus 3 mēn. Otrais bija ļoti labs, taču viņu Eiropā aizliedza. :D

Trešais, ko liku noturējās apmēram gadu. Kad pagāja gads, tad vēl kādu pusgadu turējās pašos galos.

Pats galvenais ir tieši matu kopšana pēc tam - jālieto speciāls šampūns, maska, kondicionieris, t.i. bez sāļiem. Nekādas matu lakas, matu putas utt. Protams, vari lietot, bet tas tikai izdzīs keratīnu ātrāk no matiem un sanāks vējā izmesta nauda.

Un par taisnotāju varēju tik pat kā aizmirst, vienīgi fēns gan bija jālieto.

Mati nepaliek sliktāki. Pati taisīju dažādus keratīnus pie dažādiem meistariem. Divas reizes ar kuponu. Pedēja bija Salon + . Joprojām mati izskatās labi :-) 

Varu pateikt tikai to ka mani keratīns neņem, ka sola. Mati nepaliek taisni, ka solīts internetā. Mati paliek lokaini, tikai nav pūkaini tik ļoti, ka parasti. Vieglāk viņus veidot un ķemēt. Bet taisni nav. Bet varbūt man ļoti čirkaini mati. Nezinu. Varbūt pēc 10 reizes beidzot paliks taisni :-D 

Speciālu šampūnu šoreiz nepirku. Iztieku ar Siberikas šampūniem, tie der arī. 

Man patīk, es noteikti taisīšu vel :-)  

> Papaula %ATLAIDES%

> Ieva

es ieliku keratīnu un man visu laiku bija sajūta, ka staigāju ar speķainu galvu. bet gan jau,ka lēdija, kura man to lika matos, kaut ko pati nočakarējās.

Jā,šo esmu dzīvē redzejusi, cilvēkam tik nedabiski ārprātīgi taisni mati,ka izskatās ka tiešām kaut kas iesmērēts:D

man ne cik tas taisnums, bet tas, ka galva tiešām bija smaga un likās/izskatījās, ka speķaina:D un es biju bēdīga, jo tasizmaksāj latos diezgn spēcīgi lielu summiņu.

Taisīju un efekta nebija pilnīgi nekāda. Smaidīgs

Jaa, laikam liela nozīme pie kada meistara veic šo procedūru.. :/

Dikti bail, bet ja neizmēģinašu pati uz sevīm, tad arī nezinašu ka īsti ir. Domaju beidzot jasaņemas kaa būs ta būs. 

Par matu pieaudzēšanu man tas pats bija, biju lasijusi tīiiik daudz negatīvu atsauksmju,bet aizgaju pie super meistares un izskatijas fantastiski. :) 

Ta, ka domaju braukšu un iztaisnošu, pēc tam padalīšos ar pieredzēto. Smaidīgs

Mana draudzene lika keratīnu matos Jelgavā salonā, samaksāja krietnu sumiņu, mati protams pēc tās procedūras bija ideāli taisni, spīdīgi, vienvārd sakot ideāli,taču atlika jau pēc pāris dienām izmazgāt matus, pēc šīs procedūras vajadzēja paiet kkādām dienām kad nevarēja matus mazgāt, visu ievēroja, taču viss efekts pazuda!! Mati sausi kā pakulas, man liekas ka tie mati gluži otrādi pēc tās procedūras palika briesmīgāki..kā nekā cik uz tiem grādiem to taisnotāju laiž cauri matiem..varbūt neprofesionāla meistarīte, vai ekonomējusi uz to keratīnu, ka efekts nulle!! 

Taisnoju pati ar Tresemme Keratin Smooth. Efekts neturas kaa reklamē-mēnešus, varbūt taapēc, ka standarta graadi taisnotaajam, bet mati izskataas perfekti..

Paceļu tēmu.Aktuali.

Kā mana friziere teica - keratīns, aks nesatur formaldehīdu - nekam neder. Esmu šo procedūru veikusi, kad šī viela vēl nebija kā tabū, bija baigi labi. Tagad baidos ko tādu mēģināt, jo 90% no dzīrdētā - 0 rezultāts un nauda iztērēta

11 - 20 с 37