Keratina matu taisnošana - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Keratina matu taisnošana

Sveikas. Ko Jūs variet teikt par šo procedūru? Boja? Nav ta kad paiet mēnesis un mati ir šausmgi un bojati? Ja esiet veikušas šo procedūru iesakiet meistarīti.. Un ja vēl ir info , tad pastastiet par matu laminēšanu arī. Smaidīgs

37 Ответы

> Kristīnīte

Mana draudzene lika keratīnu matos Jelgavā salonā, samaksāja krietnu sumiņu, mati protams pēc tās procedūras bija ideāli taisni, spīdīgi, vienvārd sakot ideāli,taču atlika jau pēc pāris dienām izmazgāt matus, pēc šīs procedūras vajadzēja paiet kkādām dienām kad nevarēja matus mazgāt, visu ievēroja, taču viss efekts pazuda!! Mati sausi kā pakulas, man liekas ka tie mati gluži otrādi pēc tās procedūras palika briesmīgāki..kā nekā cik uz tiem grādiem to taisnotāju laiž cauri matiem..varbūt neprofesionāla meistarīte, vai ekonomējusi uz to keratīnu, ka efekts nulle!! 

Nepietiek, ka paiet tās dienas, kad nedrīkst mazgāt. Ir vajadzīgi speciāli kopšanas līdzekļi. Tāpat, ja šajās 3 dienās, kad nedrīkst slapināt, matos tiek mitrums (lietus kaut vai, vai tvaiks, kas var rasties, vannā pildot ūdeni), manti atkal uzreiz jātaisno, citādāk viss vējā. Tagad jau gandrīz 2 gadus neesmu taisnojusi, bet agrāk patika - efekts tiešām bija ilgs :)

Sveika! 

Pati taisnoju pie fantastiskas meitenes Purvciemā. Viņa strādā gan salonā, gan mājās. Samaksāju 40 eiro par vidēji gariem matiem, gariem matiem ir 50, bet īsiem ir 30.

Taču jārēķinas vēl ar speciālu šampūnu un balzāmu, kas izmaksā praktiski tik pat dārgi kā pati procedūra.

Matus nebojā pilnībā, patiesībā padara pat veselīgākus. TAČU ne visiem matiem der šī procedūra, piemēram, čirkainiem matiem prakstiski vispār neturoties un jau pēc pirmās mazgāšanas reizes, mati atgriežoties ierastajā stāvoklī. 

Vēl atkarīgs no tā kā tu attiecies pret matiem pirmās 3 dienas. No savas pieredzes, iesaku taisīt keratīna taisnošanu, ja prognozē saulainu laiku. Jo kad es taisīju, man sanāca lietainas dienas un, kā jau visiem zināms, mati 3 dienas nedrīkst saskarties ne ar kādu mitrumu, līdz ar to pirmā reize man neizdevās un dabūju taisīt no jauna procedūru, jo mati saskārās ar mitrumu.

Pirmās trīs dienas mati izskatās šausmīgi, liekas, ka aplieti ar eļļu, bet pēc tam zīdaini, mīksti, taisni un veselīgi.

Noteikti iesaku noziedot naudu šai procedūrai un, ja nepieciešams, rakstiet man privāti, iedošu savas frizierītes numuru. Fantastiska meitene! :)

Vienreiz bija doma ko tādu izmēģināt.Pirms tam draudzene bija uztaisījusi salonā šo procedūru,pēctam nebija īpaši sajūsmā.Sākumā mati bija ļoti skaisti,gludi,bet,kad keratīns bija ''pazudis'' no matiem,tie spurojās,bija pūkaini un nespodri.

Un varu piekrist meitenei,kura ierakstīja komentāru pirms manis - ka procedūra neder visiem matu tipiem.

Tāpēc kārtīgi jaapdomā vai Tev to vajag,jo rezultāts var būt pavisam savādāks nekā tika gaidīts. :)

Matus ar keratīnu taisnoju Gulbene pie meitenes mājās..Mati taisni gludi  pēc mazāšanas un lietus pat taisnot nevajadzēja tikai izžāvēju un viss kaut no dabas ir man pūka un veidojas pašai pie mazākā mitrumiņa.Mazgāju ar speciālo šampūnu Drogās pirktu.Vienīgais mīnuss kas varbūt citiem neliekas mīnuss bija tas ka matus es nevarēju dabūt apjomīgus ne uzkasīt ne ieveidot normāli jo visulaiku bija taisni un gludi..Tas arī bija tas kas man nepatika ka pie saknēm apjoma nebija.Ilgi mocijos kamēr dabūju keratīnu laukā no matiem :) Bet tas bija tas mirklis vienīgais kad mati uz laiku paaugās

Matus ar keratīnu taisnoju Gulbene pie meitenes mājās..Mati taisni gludi  pēc mazāšanas un lietus pat taisnot nevajadzēja tikai izžāvēju un viss kaut no dabas ir man pūka un veidojas pašai pie mazākā mitrumiņa.Mazgāju ar speciālo šampūnu Drogās pirktu.Vienīgais mīnuss kas varbūt citiem neliekas mīnuss bija tas ka matus es nevarēju dabūt apjomīgus ne uzkasīt ne ieveidot normāli jo visulaiku bija taisni un gludi..Tas arī bija tas kas man nepatika ka pie saknēm apjoma nebija.Ilgi mocijos kamēr dabūju keratīnu laukā no matiem :) Bet tas bija tas mirklis vienīgais kad mati uz laiku paaugās

Sveika! Ja vēl ir interese par keratīnu, tad man PM, pastāstīšu visu sīkāk par procesu, izmaksām, keratīna veidiem utt., pati ar to nodarbojos :)

Matus nebojā, ja vien pareizi visu dara. Patīk. Igstošs un paliekošs efekts ir tikai no cacau, kas skaitās aizliegts kaitīgu vielu dēļ. Protams, ja meklē, tad var atrast un nopirkt. Coco choco un visus tamlīdzīgos izstrādājumus uzskatu par naudas izmešanu, jo līdzīgu rezultātu var panākt ar labām maskām un eļļām.  Es gan visu daru pati, jo nekā sarežģīta tur nav.......nu vismaz tām, kuras māk pašas sev matus taisnot, lietot fēnu un matu taisnotāju.

Taisonoju pie lieliskas meistares Agneses Bagdones. 

Efekts ideāli turējās kādus 3 mēnešus, pēc tam pie saknēm vajadzēja nedaudz pietaisnot matus, bet keratīnu just matos varēja kādu gadu. Mati palika veselīgāki un skaistāki. 

Lieku jau 3 gadus keratīnu, mati kā aug tā aug un ir taisni. Nespurojas un nelokojas, tpc arī lieku, lai nav kā pakulas. Tās kas šeit raksta, ka efekts pazūd - Bet vai lietojat pareizos šampūnus, kondocionieri un matu maskas tikai BEZ SULFĀTIEM. Tapēc efekts iziet, ja lietojat lētos šampūnus. :) Jo kāda jēga izmest lieku naudu, ja pēctam par matiem nerūpējas. 

Lieku katru reizi pie citas, kā pagadās. No meistara arī ir atkarīgs un keratīna veida, vislabākais ir COCO keratīns un šobrīd ekspermentēju ar jauno keratīnu Lasia - aizmirsu jau nosaukumu. 

es pati pasutiju ebaya  pa 11 euro un man draudzene vinu ielika matos,vienigais,ko vajag tas ir rofesionalais taisnotajs,kas uzsilst uz 230 gradiem. turejas apm. 1,5 menesi..loti forsi viss.mati pec tam bija tadi pasi ka jau bija.

21 - 30 с 37