Keratina matu taisnošana - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Keratina matu taisnošana

Sveikas. Ko Jūs variet teikt par šo procedūru? Boja? Nav ta kad paiet mēnesis un mati ir šausmgi un bojati? Ja esiet veikušas šo procedūru iesakiet meistarīti.. Un ja vēl ir info , tad pastastiet par matu laminēšanu arī. Smaidīgs

37 Ответы

es pati pasutiju ebaya  pa 11 euro un man draudzene vinu ielika matos,vienigais,ko vajag tas ir rofesionalais taisnotajs,kas uzsilst uz 230 gradiem. turejas apm. 1,5 menesi..loti forsi viss.mati pec tam bija tadi pasi ka jau bija.

Majaa apstakļos pašai kaut ka bail būtu mēģinat. 

Sveika Karolīna! Par keratīna taisnošanu visvislabākās atsauksmes! Esmu likusi keratīnu mājas apstākļos vairākas reizes, esmu piešāvusi jau roku, pieredzi esmu smēlusies no savas friezierītes un no viņas iegādājos arī pašu keratīnu. Lieku šokolādes keratīnu, smaržo burvīgi, keratīns matos turas aptuveni 2 mēnešus, tad ir mazliet jāpietaisno, efekts lēnām sāk izzust, bet mati noteikti nav sausi un citādāki, tas vienkārši ir mānīgs iespaids, kad esi pieradusi pie tik ļoti mīkstajiem un taisnajiem matiem, bet noteikti iesaku izmēģināt, ir daudz, daudz vieglāk un komplimenti neizpaliek! Smaidīgs

Šeit mans darbiņš

Mana draudzene lika keratīnu matos, arī no ebaya pasūtīja keratīnu un speciālos šampūnus. Viņai diemžēl tie mati bija briesmīgi. Pirmās dienas skaisti, gludi, bet pēc tam ļoti spurojās un izskatijās diezgan slikti.

Man ir ļoti laba pieredze ar Brazilian Cacau keratīna procedūru. Nemāku teikt par kaitīgumu, bet liku pie savas toreizējās frizieres 2-3 reizes gadā aptuveni 2 gadus pēc kārtas. Tas gan nebija Latvijā, tādēļ varbūt kāds zina, vai ir kāds frizieris, kurš veic šo procedūru tieši ar šīs firmas produktiem Latvijā?

Cena nav no lētajām, bet maniem biezajiem, pūkainajiem, pēc struktūras sausajiem matiem tas bija ideāli. Kad efekts sāka pamazām izgaist pēc aptuveni 2-3 mēnešiem, mati bija tikai nedaudz sausāki - tāpat kā agrāk, bet nekādā gadījumā nebija sajūtas, ka būtu kā pakulas un sabojāti. Pēc procedūras bija spoži, gludi, zīdaini.

Tātad, vai Latvijā kāds kaut ko tādu joprojām piedāvā???

sveikas meitenes mana pieredze ir tada ka liku kerainu 2 reizes 1mo majas pie meitenes 2 salona

pec tak kad 2ro reizi liktais keratins pilniba izgaja mati kluva sausmigi saka nenormali lust ,es nezinu vai ta bija keratina vaina vai ka bet man kada draudzene kas lika patstavigi teica ka vinai ari lai mati nelustu jaliek visulaiku keratins

un par sampunu speciali ar keratinu taisnotiem matiem var iegadaties vis izdevigak frizieru salona klers

atvainojos par garumzimem man kautkada iemesla pec vinjas nestrada

Es arī domāju par matu taisnošanu, bet gribētu ievākt vēl vairāk informācijas- kādu keratīnu labāk ņemt un meistarīti ar zelta rokām:)

31 - 37 с 37