No tumšiem matiem uz gaišiem. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

No tumšiem matiem uz gaišiem.

Sveikas meitenes !

Varbūt šeit ir kāda frizierīte vai kāda zinoša šajā lietā.

Tātad , mana problēma ir tāda - Man ir melni mani,bet es ļoti vēlos pāriet uz gaišiem,tāpēc,ka pašai ir latviešu pelēkais tonis un vēlos audzēt dabīgos.

Matus nekrāsoju jau kā trešo mēnesi,saknes jau ir ataugušas kaut kur 3cm.

Vai kāda var ieteikt mazliet saaudzīgāku veidu,kā tikt uz gaišiem matiem? Esmu dzirdējusi tādu lietu kā balinātāja pulveri jāsajauc ar šampūnu un jātur visu dienu,bet neatceros proporcijas.

Paldies ! Aci miedzošs

20 Ответы

Es no ogļu zili melnajiem gada laikā kļuvu blonda :) man mati ka bija līdz lāpstiņām vēl tagad ir :) Ilgi meklēju, bet atradu frizētavu kura man melnos matos izbalināja šķipsnas un nokrāsoja brūnas. Biju brunete. Ļoti pēctam pamazgājās nost un vasarā pabalēja. oteiz balināju frizētavā šķipsnas un nu esmu jau ar saviem pelēkblondajiem.

Vis jau ar laiku apnīk :) Man apnika savi melnie ar ko biju 10 gadus nostaigājusi. tagd pastaigāju brūniem, tad balinātiem, bet savi dabīgie..mm.. tos neviena cita krāsa nespēs aizstāt. tik mirdzoši un kopti! Pietiek tik ar ļoti labiem šampūniem un mazskām. Nav jākrāso. Citreiz es pamainu pigmentu savējiem ar krāsojošo šampūniņu. bet tie izmazgājas paši un nav jāuztraucas ka kaut ko sabojās.

Vēlu veiksmi. un galvenais ir atrast pareizo meistari. kura cienīs tavus matus!

Man mati ir ļoti gari, tapēc es ļoti par to uztraucos, lai nekrīt ārā. Dzeru arī vitamīnus kas domāti sievietēm ;)

> Lindija

Es no ogļu zili melnajiem gada laikā kļuvu blonda :) man mati ka bija līdz lāpstiņām vēl tagad ir :) Ilgi meklēju, bet atradu frizētavu kura man melnos matos izbalināja šķipsnas un nokrāsoja brūnas. Biju brunete. Ļoti pēctam pamazgājās nost un vasarā pabalēja. oteiz balināju frizētavā šķipsnas un nu esmu jau ar saviem pelēkblondajiem.

Vis jau ar laiku apnīk :) Man apnika savi melnie ar ko biju 10 gadus nostaigājusi. tagd pastaigāju brūniem, tad balinātiem, bet savi dabīgie..mm.. tos neviena cita krāsa nespēs aizstāt. tik mirdzoši un kopti! Pietiek tik ar ļoti labiem šampūniem un mazskām. Nav jākrāso. Citreiz es pamainu pigmentu savējiem ar krāsojošo šampūniņu. bet tie izmazgājas paši un nav jāuztraucas ka kaut ko sabojās.

Man mati ir ļoti gari, tapēc es ļoti par to uztraucos, lai nekrīt ārā. Dzeru arī vitamīnus kas domāti sievietēm ;)

+1 par šķipsnu balinaašanu 

> Lindija

kaadus vitamīnus dzer?

советую осветление на низких оксидах(постепенно) ,после тонировка на (1,5%)

strādaju frizētavā, vienīgais veids ir krāsas dekapācija kas izņem krāsu ārā, bet jāskatās ar kādu krāsu esat krāsojusi matus. 2 variants balināt šķipsniņas, bet tapat nebūs gaiši uzreiz, bet ar sabojatiem matiem būs jareķinas jo tiek izmatots liels % emulsijas.

Neieteiktu neko mājās darīt aizbrauciet uz frizētavu un frizierītes zinās ko darīt.

Ari frizierites citreiz nepalidz,pastastu situaciju,biju ataudzejusi ari no melniem 2 cm saknes man mati ir gaiwi bruni un velejos padarit gaiwakus,aizgaju uz frizetavu 3 reizes nema nost krasu,krasa nenogaja ,atdevu 90 eiro un aizgaju visa asaras,teica stiprs melnas krasas pigments,protams naudu neatdot jo padarits ilgs darbs un es sezu bez naudas,ari to ilgi kraju((: nolemu vnk audzet savus,sanemties un audzet, varbut kada ir lietojusi var ieteikt kadas maskas,balzamus atrakai matu augwanai? Paldies,lai veicas visam.

1.)c vitamīnu saberzt pulverī sajaukt ar šampūnu, un mitros matos...tur 30min :)

2.) soda+šampuns-iesmere sausos matos un tur 30min izskalo ar ūdeni kas sajaukts ar abolu etiķi... uz 5L 1 ēdamkarote etiķis...

saudzīgi izņem krāsu arā... :)

Matu atjaunošanai ikdienā lietoju-matu zīdu un Dr.Sante argan oil lēti, un ļoti labs efekts, pat uz maniem balinātajiem matiem...reizē paātrinājusies arī matu augšana :)

Ir metode,kā saudzīgi  dabūt gaišus matus no  tumšiem. Katras 3 nedēļas jākrāso  matus ar 1 toni  gaišaku krāsu,nekā jums  ir pašlaik. tikai jāņem  naturālo  toni.No melniem 1 reizi  jāņem 5n, tad  6n, nākošreiz 7n, pēc tam  8n, pēc tam 9  toni.Es tā  dabūju sev   matus   no  sarkaniem  līdz blondiem.

11 - 20 с 20