beztēma par truša gaļu - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

beztēma par truša gaļu

Tīri aptaujas un statistikas pēc interesē.. Kādas ir jūsu domas par truša gaļu? Vai labprāt lietotu šo gaļu uzturā? Un būtu interese pirkt? :)

18 Ответы

Visvairaak klientu ir Rīgaa. Vai atmaksaasies vest? Nez, nemaz tik lēti nesanaaks taa audzēšana, bet baigi daargu gaļu neviens negribēs pirkt. Pat, ja eko. (Man pašai laukos ir truši, zinu aizkulises.)

Kopš esmu to bērnībā pārēdusies, tad ne īpaši, man viņu gribās... vienīgais veids kaa veel var tīri  labi ēst, ir mājās kārtīgi nokūpināta un tad veel, lai mīksta,pasautēta..tad nekas- ir ok;), bet tā jau gaļa ir vērtīga un laba.

Kopš esmu to bērnībā pārēdusies, tad ne īpaši, man viņu gribās... vienīgais veids kaa veel var tīri  labi ēst, ir mājās kārtīgi nokūpināta un tad veel, lai mīksta,pasautēta..tad nekas- ir ok;), bet tā jau gaļa ir vērtīga un laba.

Princeses mamma - saprotu, ka ar trušiem nekādā lielā peļņa nesanāks.. bet tāds arī nav mans pamatmērķis. 

Varbūt ir kādas atsauksmes par nūtrijas gaļu? Kūpinājumi esot baigā delikatese...

Nēēē! Tu spētu noskatīties kā pūkains ķepainis ar ļipu ieliec tev klēpī, samīļot viņu un tad noskatīties kā viņu nokauj?! 

> santiims

Princeses mamma - saprotu, ka ar trušiem nekādā lielā peļņa nesanāks.. bet tāds arī nav mans pamatmērķis. 

Muļķības, var diezgan labi nopelnīt! Man mamma arī kādreiz audzēja! Ļoti pieprasītas ir zosis :)

> Ligucis

> santiims

Muļķības, var diezgan labi nopelnīt! Man mamma arī kādreiz audzēja! Ļoti pieprasītas ir zosis :)

Ja nelegaali, bez kautuves un papīriem, jaa, tad jau bišķi var.:)

Uz Maartiņiem un Zsv?:)

11 - 18 с 18