Zelts krāso! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Zelts krāso!

Meitenes varbūt kādai arī tā ir bijis,ka zelts pēkšņi sāk krāsot,kaut gan agrāk nekas tāds nav bijis...Zelts ir 585 proves,mammas dāvināts...nēsāju zeltu jau kopš 13 gadiem,tagad 22,un pēkšņi pamanīju,ka pirksti paliek melni.Darbā kolēģes saka,ka parasti tā notiek,kad kāds esot noskaudis vai  uzlicis kaut kādu lāstu utt vai vsp esot kaut kādas nopietnas veselības problēmas man.Neticu ne vienam,ne otram variantam,jo mēģināju vīram arī ar gredzenu pārvilkt pa vaigu,paliek tāda pati melna svītra kā man.....Ko lai iesāk? Mamma ieteica pagaidām visas zelta rotas nolikt malā un nenēsāt:(

22 Ответы

Man arī paliek melns.. nezinu, ko tas nozīmēNevainīgs

Internetā salasījos visādus variantus,par krēmiem,kurus lieto,tipa dēļ svīšanas arī...muļķības kaut kādas.....

Parasti zelts vai sudrabs sak krasot uz slimibu!protams nepadomajat ka uz kautko nopietnu,vnk un saaukstesanos vai gripu!

Emu lasīju ka rotas savā ziņā mūs aizsargā un visbiežāk paliek melni kaklarotas ar krustiņu,  tas norāda , ka cenšas atvairīt pēc iespējas vairāk negatīvo enerģiju no apkārtējiem.  Kaut kādu daļu cilvēks uzņem bet ne tik daudz rotas! Viss labais veids notīrīt ar rupjo sāli paberzt rokās un ar zobu pastu! 

Esmu pilnībā vesela un vīrs tāpat,agrāk pat ja sanāca apslimt vai saslimt riktīgi,tad nekas tāds nenotikās.

Annette,mana mamma arī teica ko līdzīgu,par to,ka zelta rotas aizsargā,esmu likusi arī rupjajā sālī uz kādu nedēļu,pēc tā nekrāsoja.Bet pēc laiciņa atkal tas pats...

Man arī tāda problēma bija, kolēģe brauca pie sava dziednieka, teicu lai pavaicā, kas par problēmu, viņš teica, ka pa maz lietojot ūdeni, sāku dzert daudz šķidrumu un zelts beidza krāsot.

Es vel lasiju, ka palidz nonemt negativo energiju, ja ieliek uz laiku saldetava (ta vismaz ir ar dargakmeniem).

Loti labs tíríšanas veids ir kríts ,tas kas atrodás treptelpás uz sienám griestiem utt. 

kur pirkts? varbut nemaz nav zelts, tagad ir saradusies daudz veikali (ari seit),kuri pasuta no ebay "zeltu", "sudrabu" un tad visadi sitadi notiek. Iesaku aiziet parbaudit vai vispar ir zelts. 

1 - 10 с 22