Zelts krāso! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Zelts krāso!

Meitenes varbūt kādai arī tā ir bijis,ka zelts pēkšņi sāk krāsot,kaut gan agrāk nekas tāds nav bijis...Zelts ir 585 proves,mammas dāvināts...nēsāju zeltu jau kopš 13 gadiem,tagad 22,un pēkšņi pamanīju,ka pirksti paliek melni.Darbā kolēģes saka,ka parasti tā notiek,kad kāds esot noskaudis vai  uzlicis kaut kādu lāstu utt vai vsp esot kaut kādas nopietnas veselības problēmas man.Neticu ne vienam,ne otram variantam,jo mēģināju vīram arī ar gredzenu pārvilkt pa vaigu,paliek tāda pati melna svītra kā man.....Ko lai iesāk? Mamma ieteica pagaidām visas zelta rotas nolikt malā un nenēsāt:(

22 Ответы

Исправлено 14.04.2015 19:18

> Dace

Man arī tāda problēma bija, kolēģe brauca pie sava dziednieka, teicu lai pavaicā, kas par problēmu, viņš teica, ka pa maz lietojot ūdeni, sāku dzert daudz šķidrumu un zelts beidza krāsot.

> Dace

Dace,tu dzer vnk parastu ūdeni,vai tējas arī skaitās? Tas dziednieks teica vispārīgi par šādu problēmu,vai konkrēti par tevi?

Rotas reizi pusgadā ir jātīra ... netikai no netīrumiem bet arī no visādām apkārtējām enerģijām kas netiek mums klāt bet pielīp rotiņām. Paskatieties uz čigānietēm un cik viņām rotu ir ko aizdomāties...

Es rotas tīru,kā man iemācīja vecāmāte:

Ņemu majonēzes burciņu ieberu tajā ēdamkaroti sāli,ēdamkaroti šķidrās ziepes vai trauku mazgājamo līdzeki un ēdamkaroti ožamāspirta pārējo burciņas tilpumu piepidu ar parastu ūdeni kurā saberu iekšā visas zelta rotas (tai skaitā arī ar akmeņiem) un sakratu .Atstāju visas rotiņas vismaz uz vienu nakti lai nostāvās no rīta vēlreiz kārtīgi sakratu un izķeksējot ārā zem tekošā ūdens rotas vnk. noskaloju. Šāda procedūra gan notīra ,gan rotas atgūst sākotnējo spožumu un enerģiju.

Pamēģini!Aci miedzošs

> incis69

Rotas reizi pusgadā ir jātīra ... netikai no netīrumiem bet arī no visādām apkārtējām enerģijām kas netiek mums klāt bet pielīp rotiņām. Paskatieties uz čigānietēm un cik viņām rotu ir ko aizdomāties...

Es rotas tīru,kā man iemācīja vecāmāte:

Ņemu majonēzes burciņu ieberu tajā ēdamkaroti sāli,ēdamkaroti šķidrās ziepes vai trauku mazgājamo līdzeki un ēdamkaroti ožamāspirta pārējo burciņas tilpumu piepidu ar parastu ūdeni kurā saberu iekšā visas zelta rotas (tai skaitā arī ar akmeņiem) un sakratu .Atstāju visas rotiņas vismaz uz vienu nakti lai nostāvās no rīta vēlreiz kārtīgi sakratu un izķeksējot ārā zem tekošā ūdens rotas vnk. noskaloju. Šāda procedūra gan notīra ,gan rotas atgūst sākotnējo spožumu un enerģiju.

Pamēģini!Aci miedzošs

Mēģināšu,paldies:) trauks jau var būt vienalga kāds?

Исправлено 14.04.2015 19:36

Protams!Smaidīgs Tikai būtu labi ja to trauku varētu noslēgt (piem.kā burciņu aizskrūvēt),jo tā Tev pašai būtu vieglāk  tās rotas pa iekšu saskalināt (kā šeikerī) un arī no ožamā spirta nebūtu smaka pa visu māju. Ja ņem lielāku trauku tad arī visu ķīmiju jauc lielākās proporcijās.Smaidīgs

Tas dziednieks teica vispār par problēmu, jo es pie viņa nebiju un par mani viņš neko nezin. Vislabākais ir ūdens, bet nesaldinātas tējas arī skaitās. Es iepriekš ļoti maz lietoju ūdeni, tagad, lai sevi kontrolētu uzņemt šķidrumu, izmantoju Waterbalance programmu, tā vismaz piespiežu atcerēties.

> incis69 Rīt pat to izdarīšu,ceru,ka palīdzēs,savādāk visādas domas jau nāk galvāNokautrējies

Protams!Smaidīgs Tikai būtu labi ja to trauku varētu noslēgt (piem.kā burciņu aizskrūvēt),jo tā Tev pašai būtu vieglāk  tās rotas pa iekšu saskalināt (kā šeikerī) un arī no ožamā spirta nebūtu smaka pa visu māju. Ja ņem lielāku trauku tad arī visu ķīmiju jauc lielākās proporcijās.Smaidīgs

Labots: šodien, 19:36

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

kur pirkts? varbut nemaz nav zelts, tagad ir saradusies daudz veikali (ari seit),kuri pasuta no ebay "zeltu", "sudrabu" un tad visadi sitadi notiek. Iesaku aiziet parbaudit vai vispar ir zelts. 

Visticamākais no variantiem- nekad tā nav gadījies Nokautrējies

Исправлено 14.04.2015 20:21

Vispār tam nav nekāda sakara ar enerģijām. Aci miedzošsSkaidrojums ir ķīmiskas reakcijas, kas rodas zeltam/sudrabam u.c. materiāliem saskaroties ar ādu (un visu to kombināciju, kas virsū- krēmi, ķermeņa mazgāšanas līdzekļu atliekas (ziepes), veļas mazgāšanas līdzekļu atliekas, mīkstnātāju, gaisā esošo vielu, baktēriju, sēnīšu  (un vīrusu) (normālās mikrofloras) vielmaiņas produkti un starpprodukti utt.

Un patiesībā tam var būt sakars arī ar veselību - cilvēks ir mainīgs un nepārtrauktā mijiedarbībā ar visu, kas apkārt - mainās hormonu līmenis, asins sastāvs, mikroflora utt. Tas viss kopā var iespaidot arī ķīniskās reakcijas, kas notiek/ nenotiek vai noris straujāk/lēnāku utt.

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

kur pirkts? varbut nemaz nav zelts, tagad ir saradusies daudz veikali (ari seit),kuri pasuta no ebay "zeltu", "sudrabu" un tad visadi sitadi notiek. Iesaku aiziet parbaudit vai vispar ir zelts. 

Autore taču jau rakstīja, ka gredzenam ir prove. Vai Tu pati bieži esi redzējusi gredzenu, kas ir ar zelta provi , bet nav zelta ?:D

11 - 20 с 22