Par pardosanu - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Par pardosanu

Sveikas damas! Gribetos jautat - ka jums iet ar pardosanu? Sis ir mans jaunais profils, jo no iepriekseja nejausi, kludas del parkapu noteikumu un mani izmeta, man tur palika visas labas attsauksmes utt. ,kas ari noteikti ietekmeja to, ka tagad del 0 attsauksmem man nav pircejas . Man personigi iet slikti - saja profila ir bijusas tikai 2 pircejas. Ka ari loti biezi gadas tadas,kas uzraksta, un tad nozud . Ka ir Jums ? Padalieties pieredze! Jauku so dienu :)

55 Ответы

Nūuu teiksim ta... Ka kuru brīdi. Ir laiks , kad uzrodas daudz pircējas un izdodas daudzi veiksmīgi darijumi, bet ir laiks, kad šeit skapītī ir kaa tuksnesī - nekadas intereses. 

Pašlaik iet palēnam, bet tomēr ir kas ko nopērkt. Liela nozīme tam  kadas precītes ir skapītī un ka viņas ir safotografētas. Smaidīgs

Tā, tā - nav jau arī man diez ko daudz tās preces, pieļauju, ka tagad visiem topā košās krāsas, man skapī viss taads melns, kaa arii neviens jau taas atsauksmes neieliek arii peec tam, kad  peec preces iegaadaašanaas speciaali palūdzu ielikt atsauksmi 

Man gadās vairāki gribētāji, kas ir un tad pazūd, atsauksmes ir, bet varbuut ne pietiekami, liekas, vajag nolaist cenas, kaut nekaadas augstās man jau nemaz nav saliktas. 

Man iet ļoti labi, jau kopš piereģistrēšanās. Smukas bildes + smuka prece un viss būs :)

Man arī pēdējos mēnešus diezgan švaki iet ar visām 200+ atsauksmēm :/

Laba bilde. Tā ir pirmā, kas piesaista uzmanību. Otrais būtu cena. Trešais atrašanās vieta. Ceturtais atsauksmes profilā un tā tālāk.  Uz atsauksmēm profilā iesaku nepaļauties. Meitenes var būt nejaukas pat tad, ja ir daudz labas atsauksmes. Tas, ka parādās un pēc maza laika pazūd..... Bez komentāriem, jo nav jau ko īsti teikt - jāpierod.

Nu ir taa, kad uzrodas daudz pircējas un daudz ko nopērk uz to doto brīdi, bet ir laiks, kad vispaar nekas nenotiek, itkaa staav uz vietas... vismaz taada sajūta!

Bet ik pa laikam jau kaut ko nopērk! :) vismaz, tas ir labi - pamazam tuksojas skapis! :))

Tagad jau kad pussgadu vai vairak loti reti sanak ar kadu satikties.Kadreiz katru dienu bezmazvai pardevu kadai kaut ko(kaut vai 1maicinu...) Tagad biezi sutu,bet ganjau tapec,ka transports neatmaksajas.

Bet ar ir ta,ka kadu laik neveicas un tad ir bridis,kad perk. Piemeram tagad bija ta,ka ~1/2 ned. vispar neko nepardevu un tagad pedejo 3dienu laika esmu izsutijusi 5pakas. 

Tagad ir daudz vairak pardevēju un lielaks piedavajums,līdz ar to konkurence)

Shaja portala esmu tikai kaa pirceja. Apskatot lietotajas skapi no pircejas skata punkta- trauceja, ka drebitem bildes ir parak lielas (apgerba gabals neietilpst ramjos), bildes novietotas skibi (ka galva jaliec pa kreisi), dazam drebem fons loti raibs.

Vairak uzmanibu piesaistitu, ja drebes butu nofochetas uz tiira, gaisha fona. Nosaukuma vieta pierakstiti brendu nosaukumi ;)

1 - 10 с 55