Par pardosanu - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Par pardosanu

Sveikas damas! Gribetos jautat - ka jums iet ar pardosanu? Sis ir mans jaunais profils, jo no iepriekseja nejausi, kludas del parkapu noteikumu un mani izmeta, man tur palika visas labas attsauksmes utt. ,kas ari noteikti ietekmeja to, ka tagad del 0 attsauksmem man nav pircejas . Man personigi iet slikti - saja profila ir bijusas tikai 2 pircejas. Ka ari loti biezi gadas tadas,kas uzraksta, un tad nozud . Ka ir Jums ? Padalieties pieredze! Jauku so dienu :)

55 Ответы

> Sana

Tagad ir daudz vairak pardevēju un lielaks piedavajums,līdz ar to konkurence)

piekrītu! !!

ieteikums temas autorei apgerbu bildet uz vienkrasaina fona citadi uzmanibu piesaista tie raibumi.  un sagriez bildes ta lai normali var apskatit neizmezgjot kaklu :)

Man liekas, ka tagad trūkums dēļ trakajām dienām. 

Paldies,par ieteikumiem! Bildes, noteikti pagriezisu pareizi, bet gan par to fonu neko padarit, diemzel, nav tada gaisa fona :)

Исправлено 15.04.2015 18:35

neesmu šeit ilgi, bet šis tas jau ir pārdots un nopirkts:) pa laikam pārskatu savus sludinājumus, nomainu nosaukumu, cenu, aprakstu, bildes... gan jau aizies:)

protams, piedāvājums ir gan plašs, vajag reklamēties, lai pamana tieši tavas preces:) 

Teikšu, ka neiet diez ko spīdoši, bet kaut ko jau ir sanācis pārdot. Vairāk gan nopirkt. Tracinošākais parasti ir tas, ka daudzas neatstāj atsauksmes - zinu, nav spiesta lieta, bet nu tomēr.

> Martiņa. Tracinošākais parasti ir tas, ka daudzas neatstāj atsauksmes - zinu, nav spiesta lieta, bet nu tomēr.

un kauns prasīt, lai ieliek.. vismaz man:D

> lampiņa

> Martiņa. Tracinošākais parasti ir tas, ka daudzas neatstāj atsauksmes - zinu, nav spiesta lieta, bet nu tomēr.

un kauns prasīt, lai ieliek.. vismaz man:D

Jap, man tas pats. It kā gribās, bet tai pat laikā neiesi jau uzbāzties. :D

Gan jau,ka par tam atsauksmem ir visam meitenem. :D zin ka, nav jau isti pieklajigi uzbaztes,un pasai vel kauns :D

Daudzām tās reklāmas ir apnikušas.. Līdz ar to mazāk pievērš reklāmai uzmanību. Vajag savādāk darīt, lai būtu pircējas... Padomājiet pašas, ka dienu dienā jāskatās uz tām reklāmām sākumlapā...

11 - 20 с 55