Par pardosanu - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Par pardosanu

Sveikas damas! Gribetos jautat - ka jums iet ar pardosanu? Sis ir mans jaunais profils, jo no iepriekseja nejausi, kludas del parkapu noteikumu un mani izmeta, man tur palika visas labas attsauksmes utt. ,kas ari noteikti ietekmeja to, ka tagad del 0 attsauksmem man nav pircejas . Man personigi iet slikti - saja profila ir bijusas tikai 2 pircejas. Ka ari loti biezi gadas tadas,kas uzraksta, un tad nozud . Ka ir Jums ? Padalieties pieredze! Jauku so dienu :)

55 Ответы

Kad bija ieprieksejais profils, tad vienreiz pameginaju likt reklamas.. nu varbut kadas 3 vai 4 pircejas vairak, butiba tikai profila apmeklejumu skaits celas :)

Sūdzēties nevaru, bet esmu ievērojusi, ka lielāka interese ir ap algas dienām :)

Es šodien vienkārši pēc preces pàrdošanas uzrakstīju sms ar tekstu: gaidīšu atsauksmes :)

Galvenais, ka meitene atbildēja: labi :) bet atsauksme kà nav ielikta taa nav. Daźreiz uzreiz pasaku, lai labi nēsàjās, priecàšos par atsauksmi, taču nekaa :// žēl, pie tam pārsvarā visas, kas peerk kaut ko ir aktiivas un savos profilos nāk katru dienu, tomēr laika uzrakstiit kaut, paldies,  izskataas nevienam nepietiek

Biezi gadas pircejas,kas pasaka,ka padomas,bet beigas atpakal neuzraksta kaut to pasu " ne,paldies " 

Par atsauksmēm runajot, parasti pati saku pēc darijuma - Pievienoju Tev atsauksmi, ceru saņemt pretī.! :)

Lielakoties jau ieliek pretī, bet citreiz ignors un viss. Nesaprotu vai tad tiešam tik grūti ir ielikt atsauksmi? ://

Tās, kas Te diendienā skatās uz apnikušajām reklāmam jau pārsvarā ir pārdevējas. Pircējas ienāk, nopērk - arī reklāmas iespaidā un pazūd. Nu ir protams izņēmumi.

Pērk pirmkārt tad, ja ir ko pirkt. Preci jāmāk pasniegt. Un katrai lietai kāds gribētājs atradīsies, jo gaumes un iespējas ir tik dažādas.

> Martiņa

> lampiņa

> Martiņa. Tracinošākais parasti ir tas, ka daudzas neatstāj atsauksmes - zinu, nav spiesta lieta, bet nu tomēr.

un kauns prasīt, lai ieliek.. vismaz man:D

Jap, man tas pats. It kā gribās, bet tai pat laikā neiesi jau uzbāzties. :D

Es sakuma ari kautrejos,bet tagad pec darijuma rakstu ,ka preci sanemu utt un piebilstu to ,ka ieliku atsauksmi,parasti pec ta ieliek ari man :)) jo tiesam atsauksmju skaits dod lielu nozimi. Vismaz man 

pirma ielieku atsaukssmi un man ari,par ko ir prieks.

> Kriksiss

Paldies,par ieteikumiem! Bildes, noteikti pagriezisu pareizi, bet gan par to fonu neko padarit, diemzel, nav tada gaisa fona :)

Vienkrāsaina sega/palags?

> lampiņa

> Martiņa. Tracinošākais parasti ir tas, ka daudzas neatstāj atsauksmes - zinu, nav spiesta lieta, bet nu tomēr.

un kauns prasīt, lai ieliek.. vismaz man:D

+++, man tikai katra 3 labi ja ieliek.:D 

21 - 30 с 55