Par pardosanu - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Par pardosanu

Sveikas damas! Gribetos jautat - ka jums iet ar pardosanu? Sis ir mans jaunais profils, jo no iepriekseja nejausi, kludas del parkapu noteikumu un mani izmeta, man tur palika visas labas attsauksmes utt. ,kas ari noteikti ietekmeja to, ka tagad del 0 attsauksmem man nav pircejas . Man personigi iet slikti - saja profila ir bijusas tikai 2 pircejas. Ka ari loti biezi gadas tadas,kas uzraksta, un tad nozud . Ka ir Jums ? Padalieties pieredze! Jauku so dienu :)

55 Ответы

Sludinajumus esmu parlikusi, pievienoju vel dazas lietinas, jaatzist,ka pareizi pagrieeztas bildes,un vienkrasains fons izskatas labak, paldies meitenes! :)

Un par atsauksmem... vispar, loti zel, ka neliek, man ir bijusi situacija, ka par 15euro pardevu kadus 3 krusturus un 2 kreklinus un jaku, jaka meitenei nepiestavei, tapec to nepirka, un tad bija jamaksa 12 euro, vinai bija tikai 15 , bet man atlikuma nebija,tapec nometu cenu lidz 10 euro, un meitene pat atsauksmi neielika ! :D

Drēbes vajag karināt uz pakaramā starpcitu. Nevajag nomest uz grīdas.. Nevajag uz gultas malas vienkārši nolikt ar domu, ka būs ok. Nebūs ok. Drēbe pārvēršās par grīdas lupatu. Labāk tomēr saprast, ja drēbe ir uz pakaramā. Uz auguma jau nav obligāti bildēt, jo katrai jau savādāk, taču tas arī dod efektu. Bildēšana ar telefonu nebūs labākais variants. Paskatieties AndelesMandeles grupu FB. Tur ir paraugs - kā būtu jābūt. :)

par focesanu uz gultas, un gridas - tainiba, par to ar ko foce - nepiekritisu . Piemeram mana gadijuma fotoaparatam ir 6mpix kamera, bet manam telefonam 16mpix... liela atskiriba. Ir jau kadas 2(?) man focetas ar planseti kurai ir 2mpix,ja nekludos, bet tapat viss ir saskatams, manuprat :)

sveika,

nu nav te super tirgus,ja domaaji,ka baigi peerk. Citreiz nedeeljaam nepeerk,citreiz katru nedeelju nopeerk kko....neko jau uztirgoties nesanaaks.Atkariigs arii cik un kas,pashai ir tirgojams- cik aktuaala ,laba prece,u.t.t

kad man neperk izdomaju sev citu izklaidi mainos ar drebem,ka lads velas rakstat,varbut varesim mainaties:)

Domāju, ka ir liela daļa, kas vēlās tikai mainīties. Citām atkal maiņa ir tā apnikusi.. Protams - mainīties ir izdevīgi. Runājot par to bildēšanu.. Uzmetu acis pāris sludinājumiem.. Jāsaka, ka arī ar telefonu taisītās bildes ir ok, taču daudz vairāk jāpiedomā par to, kur tiek bildēts un citi sīkumi. Iesaku Jums [meitenes] griezties vairāk FB AtverSkapi grupā, kā arī citur - ja vēlaties nedaudz vairāk kaut ko pārdot. Šeit Jūs varat gaidīt labu laiku, līdz kāda no nopirks. Šeit ir arī veikali - arī tas ir faktors. Gari var runāt un rakstīt, bet vis ir Jūsu ziņā. Ja gribētu ko pārdod - es izvēlētos likt iekš FB. Ja kādu laiku nesanāk - tad šeit - AtverSkapi.

> lov3

Drēbes vajag karināt uz pakaramā starpcitu. Nevajag nomest uz grīdas.. Nevajag uz gultas malas vienkārši nolikt ar domu, ka būs ok. Nebūs ok. Drēbe pārvēršās par grīdas lupatu. Labāk tomēr saprast, ja drēbe ir uz pakaramā. Uz auguma jau nav obligāti bildēt, jo katrai jau savādāk, taču tas arī dod efektu. Bildēšana ar telefonu nebūs labākais variants. Paskatieties AndelesMandeles grupu FB. Tur ir paraugs - kā būtu jābūt. :)

Par to pakaramo īsti nepiekritīšu. Jā, ir drēbes, kuras izskatīsies ļoti veiksmīgi, bet ir arī tādas, kuras tieši uz pakaramā uzkarinot izskatās pēc pilnīgas lupatas, lai gan, piem., uzvelkot uz auguma izskatās fantastiski. Taču diemžēl ne visas drēbes ir iespējams nobildēt uz auguma.

> lov3

Man tieši šķiet, ka uz pakaramā neko saprast nevar, tādus sludinājumus vispār vaļā neveru, pašai bildes ir uz galda un dīvāna tikai. /tas tik tā, mans viedoklis/

+vel vislabāk bildes taisīt dienas gaismā. Ideālākajā gadījumā ārā uz kāda deķīša :)

nu man līdz šim ir paveicies gan ar pirkumiem, gan mainīšanos! pati labprāt nopērku ja man tīkamās mantas īpašniece negrib mainīties.. ar tirgošanos gan neiet tik veiksmīgi :( protams lielāka uzticība no pircēju puses ir tām pārdevējām, kurām ir daudz labu atsauksmju.. jauniņajiem ir diezgan grūti kaut ko pārdot,jo pastāv krāpnieki kas ik pa laikam dzēšas un veido jaunus profilus! vienīgā iespēja no savām mantām tikt vaļa ir mainīšanās :)

31 - 40 с 55