Par pardosanu - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Par pardosanu

Sveikas damas! Gribetos jautat - ka jums iet ar pardosanu? Sis ir mans jaunais profils, jo no iepriekseja nejausi, kludas del parkapu noteikumu un mani izmeta, man tur palika visas labas attsauksmes utt. ,kas ari noteikti ietekmeja to, ka tagad del 0 attsauksmem man nav pircejas . Man personigi iet slikti - saja profila ir bijusas tikai 2 pircejas. Ka ari loti biezi gadas tadas,kas uzraksta, un tad nozud . Ka ir Jums ? Padalieties pieredze! Jauku so dienu :)

55 Ответы

Es jau sāku domāt par dzēšanos ārā no šīs mājaslapas, jo nevienai neinteresē manas pārdodamās lietas. Domāju, ka tas zemo cenu dēļ, bet...par augstāku nevēlos pārdot, jo arī tad manam profilam nepievērsīs uzmanību. Smaidīgs

Jamm..man arī ar tirgošanu neveicās. Tā šķiet,ka tik lētas un kvalitatīvas drēbītes,bet tāpat neviens nepērk. Domāju,ka tomēr jāatdod draudzenēm pa šokolādi,jo pārdot izdevies tikai divas lietiņas. :( 

Un sākumā es fotografēju uz pakaramo - izskatījās pēc vecām lupatām dēļ saules gaismas. :D Tad sāku fotografēt uz zemes.

> xoshopaholic

Es jau sāku domāt par dzēšanos ārā no šīs mājaslapas, jo nevienai neinteresē manas pārdodamās lietas. Domāju, ka tas zemo cenu dēļ, bet...par augstāku nevēlos pārdot, jo arī tad manam profilam nepievērsīs uzmanību. Smaidīgs

šī jau izskatās pēc pašreklāmas, jo ņemot vērā tavas daudzās atsauksmes, nevar būt ka tev neko nepērk... :)

> Ligucis

> xoshopaholic

šī jau izskatās pēc pašreklāmas, jo ņemot vērā tavas daudzās atsauksmes, nevar būt ka tev neko nepērk... :)

Pēdējā mēneša laikā pilnīgs klusums. Smejošs

Исправлено 16.04.2015 19:43

> Dii

> lov3

Drēbes vajag karināt uz pakaramā starpcitu. Nevajag nomest uz grīdas.. Nevajag uz gultas malas vienkārši nolikt ar domu, ka būs ok. Nebūs ok. Drēbe pārvēršās par grīdas lupatu. Labāk tomēr saprast, ja drēbe ir uz pakaramā. Uz auguma jau nav obligāti bildēt, jo katrai jau savādāk, taču tas arī dod efektu. Bildēšana ar telefonu nebūs labākais variants. Paskatieties AndelesMandeles grupu FB. Tur ir paraugs - kā būtu jābūt. :)

Man tieši šķiet, ka uz pakaramā neko saprast nevar, tādus sludinājumus vispār vaļā neveru, pašai bildes ir uz galda un dīvāna tikai. /tas tik tā, mans viedoklis/

Daļai patīk uz pakaramā.. Daļai uz auguma.. Daļai vēl kaut kā... Paprasīs mērus, kā arī bildes uz auguma un pazudīs :D Tas šeit ir tik tipiski....

P.S. Lieliski, ka rāda izmērus, kad uziet uz bildes. Varētu vēl kādu papildus info parādīt bez izmēriem. :) (Runāju par sludinājumiem)

> xoshopaholic

Pārcelies uz FB grupām tad. Seko līdzi AtverSkapi un AM grupām. Kā arī citām. :)

Es arī esmu jauna pārdevēja, nav jau tā, ka uz riņķi griežas pircēji, bet ir izdevies pārdot šo un to. Pati pasekoju līdzi foruma tēmām, kur kāda kaut ko meklē, tad piedāvāju preci, ja man tāda ir. 

Sludinājumus var izcelt, lai parādās sākumlapā. Dažreiz pievēršu uzmanību tieši tiem. Katru dienu meitenes vienas un tās pašas reklamē skapi - īsti nav jēga. Ir varbūt jēga izcelt sludinājumu. Ne kā to maksas tēmā likt. Dienā ir daudz foruma ierakstu - līdz ar to jauns ieraksts ātri pazūd starp pārējiem.. Labākajā gadījumā uzrakstīs... IENĀC manā SKAPĪ! Man tur tas un šitas.. Darbojas labāk, ja pieliek kaut mazu piemēru, kas ir atrodams, kādos izmēros, cenās, pievieno bildi un tamlīdzīgi. Tā vismaz kaut kas notiek uz priekšu. Tas, ka pie lietotāja vārda pieliek.. Akcija! Šodien pie Origo! Domāju, ka tas jau sen nedarbojās. Pie tā jau sen pierasts. Nez vai noteikumi vispār paredz šādus lietotāja vārdus? Vieglāk būtu, ja liktu vienkāršus lietotāja vārdus. :) Piedošanu, es nedaudz aizrunājos, par tālu..

Lai veicās kaut ko pārdod vairāk. :) Katrai savas metodes, kā piesaistīt pircējus. :) Arī atjaunot preces (drēbītes / kosmētiku un citas lietas) [...] Savādāk stāv skapī tikai tas, kas jau sen salikts.. Meitene paskatās vienu dienu.. Otru dienu... Trešo dienu... - Skaidrs. Nekā jauna nav. - Pievērsīšos citām. :)

Pārdot jau vienmēr var paspēt,šobrīd aktuāla maiņa.Intresē vasaras preces,baby drēbes un tml.

Ar pārdošanu ir pašvaki,lai gan esmu šeit jau kādu laiciņu,parasti meitenēm interesē tikai maiņa,bet par cik esmu par to,lai atbrīvotu vietu skapī tad maiņa ne visai interesē. Citreiz pircējas vienkārši pazūd. 

Citreiz liekas,ka nepērk jo cenas zemas.. :( 

41 - 50 с 55