Par pardosanu - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Par pardosanu

Sveikas damas! Gribetos jautat - ka jums iet ar pardosanu? Sis ir mans jaunais profils, jo no iepriekseja nejausi, kludas del parkapu noteikumu un mani izmeta, man tur palika visas labas attsauksmes utt. ,kas ari noteikti ietekmeja to, ka tagad del 0 attsauksmem man nav pircejas . Man personigi iet slikti - saja profila ir bijusas tikai 2 pircejas. Ka ari loti biezi gadas tadas,kas uzraksta, un tad nozud . Ka ir Jums ? Padalieties pieredze! Jauku so dienu :)

55 Ответы

piekritīšu, ka pircēju aktivitātei ir periodisks raksturs ko grūti prognozēt, tomēr vidēji reizi nedēļā kaut ko sanāk arī pārdot :) ir dienas kad pārdodu vairākas preces un nedēļas kad neko nenoperk - tikai paprasa interesejošu info vai piedāvā samainīties 

domāju, ka liela daļa pircēju atsauksmes atstāj tad, ja prece un apkalpošana ir patikusi, tapēc var gadīties, ka  kāda atsauksme nav ielikta, jo nav tomēr bijusi līdz galam pozitīva sadarbība, negatīvas atsauksmes šeit tomēr liek tikai ekstrēmos gadījumos. 

> xoshopaholic

Es jau sāku domāt par dzēšanos ārā no šīs mājaslapas, jo nevienai neinteresē manas pārdodamās lietas. Domāju, ka tas zemo cenu dēļ, bet...par augstāku nevēlos pārdot, jo arī tad manam profilam nepievērsīs uzmanību. Smaidīgs

take it easy,uztver sho vairaak kaa papljaapaashanai,ne tirgoshanai....

> xoshopaholic

Es jau sāku domāt par dzēšanos ārā no šīs mājaslapas, jo nevienai neinteresē manas pārdodamās lietas. Domāju, ka tas zemo cenu dēļ, bet...par augstāku nevēlos pārdot, jo arī tad manam profilam nepievērsīs uzmanību. Smaidīgs

Varbūt tomēr pie vainas ir tā pēdējā sliktā atsauksme, tā darīties tomēr nav īpaši labi.

> xoshopaholic

> Ligucis

> xoshopaholic

šī jau izskatās pēc pašreklāmas, jo ņemot vērā tavas daudzās atsauksmes, nevar būt ka tev neko nepērk... :)

Pēdējā mēneša laikā pilnīgs klusums. Smejošs

Nav naudiņas :) tapēc arī nepērk :D es jau arī labrāt tiktu vaļā no lietām, kas tikai aizņam vietu, bet ko darit---- jābūt pacietīgām :)

vēl lielu lomu pārdošanā spēlē pārdodamo drēbju kritiskāka atlase un cenu piemērošanā. Ir redzēti tādi varianti, kur raudāt gribās, jo par izļurkātiem zābakiem (tas nekas, ka labas firmas) ar acīredzamu nelāgu novalkājumu, nevar prasīt 25 eur :D šis man tāds pēdējā laika spilgtākais novērojums.

51 - 55 с 55