Pakaļdarinājumi. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Pakaļdarinājumi.

Čau!

Kādas ir Jūsu domas par to, ka šeit ir tik daudz neoriģinālas preces, kas tiek uzdotas par oriģināliem? Par to, ka acīmredzami ne-dizaineru-darbi tiek tirgoti zem dizainera vārda? Vai kādai ir gadījies iegrābties, tikt apkrāptai, noticēt lētai cenai (vai pārdevēja galvojumiem) un pēc tam smagi vilties?

Pati tikko apskatīju Louis Vuitton precītes šeit, portālā. Nedaudz smieklīgi, ka "oriģinālā" soma tiek tirgota par 25 eiro... :D Tāpēc tā aizdomājos, cik daudzas reāli tam tic. Neviens jau, protams, neliek pirkt... Bet sagribējās dzirdēt Jūsu domas :) 

33 Ответы

Kādas te var būt dažādas domas... Tā ir prece, kura ar likumu aizliegta pārdošanai, pakļaujama iznīcināšanai un nezināšana pie pirkšanas nenoņem atbildību. Tā kā var pirkt un pārdot, kamēr attiecīgie dienesti nav aktivizējušies vai pircēja neizdomā ar šo somu ceļot caur Eiropas lidostām, kur viņu var gaidīt pazemojošas pārbaudes un reisa kavējumi. Portālam, protams, ieteiktu labāk pārbaudīt tādus sludinājumus un dzēst laukā pakaļdarinājumu pārdošanu, jo tāpat kā ieroču un zāļu tirgošana, tas var izraisīt zināmas problēmas likuma priekšā. Pircējām ieteiktu savam sapnim labāk sākt krāt naudu un nopirkt kāroto oriģinālu veikalā, nevis meklēt piedzīvojumus uz saviem zemākiem 90 cm. Jo sapņa pakaļdarinājums - kas var būt ciniskāks, pat nerunājot par iespējamām problēmām ar likumu?

Nu tad kad es redzu, ka pakaļdarinājumu tirgo par milzīgām cenām, tad lvispār trūkst vārdu. Es arī iegrābos ar brendu apģērbu, kad ieraudziju, tad gandrīz apgāzos ( ķīnas lupata)

Nezinu gan..Man bija hermes somas kopija un nebija nekādu problēmu ar lidostu.Bet ir dzirdēts,ka pat viltotas šallītes dēļ,nelaiž laukā no valsts Noslēgts

Nesen viena meklēja Rolex sieviešu pulksteni..kad ieteicu,lai oriģināla cenu apskatās,atsūtīja man pretīgu,apvainojošu vēstuli Kliedzošs Tāpēc vienalga, ko kurš pārdod / pērk Vēsais

Nu tiesa gan, ka dizaineri peļņas nolūkos mēdz savu vārdu likt arī uz gana nekvalitatīvām lupatām, kuras no ķīniešu darinājumiem vispār neatšķiras. Tas jau, protams, kvalitātes, nevis falsificēšanas jautājums, bet nu brends ne vienmēr nozīmē kvalitāti. Cita lieta, ka tas neveicinās citas problēmas tavā dzīvē. Un smieklīgi domāt, ka Ali kāds tirgos oriģinālu. Bet ir daudzi, kas tā domā un arī pērk un pēc tam pārpārdod.

Mani nenoķēra - tas ir labi, bet citiem neko neizsaka, jo citus var noķert un likuma pārkāpums paliek likuma pārkāpums, cik reizes personīgi tev nepaveiktos. Dabīgi, visur ir cilvēciskais faktors un kadru trūkums, bet nu tādu kaunu un kratīšanu pat teorētiski nevienam negribētu pat novēlēt.

lai jau citi pērk/pārdod, bet personīgi padjobkas nekad ne pērku, ne meklēju. kad varēšu atļauties nopirkt oriģinālu, tad arī to darīšu. pasaulē ir daudz skaistu citu lietu ar ko aizvietot, pat ne aizvietot, bet vienkārši nopirkt un labi justies par to, ka man tā manta pieder. 

Nu protams, ka prece ir ar likumu aizliegta pārdošanā, bet tad jau būtu jāslēdz 50% Latvijas veikalu un viss centrāltirgus :D. Man pie mājām pat glaunā un pieklājīgā veikalā tirgo visas Prada, Hermes un LV cik vien uziet un pat godīgi paska, ka tās ir replikas, un ne jau pa mazām naudiņām 300, 500 eiro, Hermes pa 1000 eiro. Un tas ka Eiropas lidostās kāds tev konfiscēs somu, pirmā dzirdēšana, ne jau nu tur sēdēs kāds modes eksperts un zīlēs šitā īstā vai kreisā soma :D, jo muitas ierēdņiem daudz svarīgāk ir notvert iespējamos teroristus nevis piesieties meitenei, jo nevar saprast vai viņai īstā pradas somiņa vai tomēr kreisā, tas būtu tāpat ja katram tagad pārbaudītu katru telefonu un mūzikas atskaņotāju vai tik kāds no MP3 nav pirātiskais kuru ved pāri robežai. Pateikt atšķirību jau nezinās īsti neviens, ja nu vienīgi tu neatgriezīsies no Turcijas ar pilnu koferi somām. Un kurš cilvēks, piedodiet ies krās naudu LV somai, tās cenas veikalos lētākajām ir ap 800 mārciņām un tās pašas ir tikai tirgus somas normāla LV soma maksā 1500 vai 2000 mārciņās, pie mums Latvijā nemaz nav LV pārstāvniecības, lai šādas somas iegādātos jāpērk vēl biļete uz Londonu, Parīzi vai Milānu. Tāpēc gribēji pastaigāt drusku ar LV somu nu nopirki neorģinālo, pastaigājies izmeti. Bet izskaust neorģinālās preces ir bezcerīgi tās vienmēr bija un būs.

Исправлено 20.04.2015 11:30

Ieva, vot labāk nemaz i nepateiksi!

Исправлено 20.04.2015 11:32

> skunxmur

Nu protams, ka prece ir ar likumu aizliegta pārdošanā, bet tad jau būtu jāslēdz 50% Latvijas veikalu un viss centrāltirgus :D. Man pie mājām pat glaunā un pieklājīgā veikalā tirgo visas Prada, Hermes un LV cik vien uziet un pat godīgi paska, ka tās ir replikas, un ne jau pa mazām naudiņām 300, 500 eiro, Hermes pa 1000 eiro. Un tas ka Eiropas lidostās kāds tev konfiscēs somu, pirmā dzirdēšana, ne jau nu tur sēdēs kāds modes eksperts un zīlēs šitā īstā vai kreisā soma :D, jo muitas ierēdņiem daudz svarīgāk ir notvert iespējamos teroristus nevis piesieties meitenei, jo nevar saprast vai viņai īstā pradas somiņa vai tomēr kreisā, tas būtu tāpat ja katram tagad pārbaudītu katru telefonu un mūzikas atskaņotāju vai tik kāds no MP3 nav pirātiskais kuru ved pāri robežai. Pateikt atšķirību jau nezinās īsti neviens, ja nu vienīgi tu neatgriezīsies no Turcijas ar pilnu koferi somām. Un kurš cilvēks, piedodiet ies krās naudu LV somai, tās cenas veikalos lētākajām ir ap 800 mārciņām un tās pašas ir tikai tirgus somas normāla LV soma maksā 1500 vai 2000 mārciņās, pie mums Latvijā nemaz nav LV pārstāvniecības, lai šādas somas iegādātos jāpērk vēl biļete uz Londonu, Parīzi vai Milānu. Tāpēc gribēji pastaigāt drusku ar LV somu nu nopirki neorģinālo, pastaigājies izmeti. Bet izskaust neorģinālās preces ir bezcerīgi tās vienmēr bija un būs.

Tas, ka tu esi tankā un kaut ko nedzirdēji, nenozīmē, kas tas tā nav. Tieši ne modes, bet brendu eksperti tur arī sēž gan. Lieliski turklāt, un nekāda sakara ar muitu tiem nav. Un neviens nezīlē, bet uzreiz zālē tev pienāk un paņem somu kodu apskatei, izkratot no turienes mantas visu cilvēku priekšā. Tas, ka Rīgas lidostā tas tikai pamazām sākas, bet citā lidostā tev neviens nepienāca, nenozīmē, kas tas būs vienmēr. Un nevienu tad neinteresēs tavas problēmas ar lidošanu uz Londonu.

Lai gan arī muitai dots norādījums tādas lietas izsekot, bet tas vairāk attiecas uz pasta sūtījumiem. Un bija jau vairāki stāsti, ka, pasūtot pakaļdarinājumu no Ali, cilvēks vietā saņēma muitas paziņojumu, ka uz viņa vārda saņemts kontrafakts, ka tika iznīcināts. Bet kopumā jau, protams, gribi - tad pērc un staigā. Ja apzinies, ko esi nopircis. Bet ir lērums tādu, kuriem iestāstīt, ka Ķīnas lupata ir oriģināls, ir 2 kapeikas. Kad cilvēki tiek apmānīti tīšām, apzinoties savas rīcības sekas, tas jau drusku zem cita panta iet.

lai man piedod visas tās, kas ir iecienījušas replikas un feikus, bet man tā liekas lēkšana augstāk pa savu dirsu :D

ko dod Hermes somas replika pa 100 eur, ja tās oriģinālā cena ir 2,5k, turklāt, tie, kuri zin cik tas maksā, uzreiz to noteiks, turklāt tad būs kauns pa visu ģīmi. un tie, kuri nezin, kas tas ir, ir pilnīgi vienalga.

Esmu pret feikiem, tikai par oriģinālu. Un pilnīgi piekrītu Ievai :)

Un besī āra kad redzu kad kāds staiga ar feiku, bet man tajā pašā laikā virsū ir oriģinals :))))

1 - 10 с 33