Pakaļdarinājumi. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Pakaļdarinājumi.

Čau!

Kādas ir Jūsu domas par to, ka šeit ir tik daudz neoriģinālas preces, kas tiek uzdotas par oriģināliem? Par to, ka acīmredzami ne-dizaineru-darbi tiek tirgoti zem dizainera vārda? Vai kādai ir gadījies iegrābties, tikt apkrāptai, noticēt lētai cenai (vai pārdevēja galvojumiem) un pēc tam smagi vilties?

Pati tikko apskatīju Louis Vuitton precītes šeit, portālā. Nedaudz smieklīgi, ka "oriģinālā" soma tiek tirgota par 25 eiro... :D Tāpēc tā aizdomājos, cik daudzas reāli tam tic. Neviens jau, protams, neliek pirkt... Bet sagribējās dzirdēt Jūsu domas :) 

33 Ответы

Man netraucē,ka kāda pērk vai pārdod feikus,neskatos,tas nav ne mans statuss,ne pa manam maciņam.

Ja sanāk 1x gadā aizbraukt ārpus LV un nopirkt kādu sev tīkamu lietiņu,par to esmu priecīga.Vistraģiskāk ir ,kā jau šeit minēja,lekt augstāk par savu pē...Pilns tādu gadīju,neuzskaitīšu.

Исправлено 20.04.2015 12:07

Manupraat, taa ir katra cilvēka personīga lieta, ko pirkt un ko paardot, katram savas iespējas un savs limits, ne visi cilvēki var atļauties noprikt brendu un tikai taapeec, ka viņam trūkst naudas un ļoti kaarojas to lietu, viņu tak laikam nevajadzētu saukt visaados sliktos vaardos, bet piekrītu, kas tas ir pretlikumīgi un taa taalaak. Mēs taču brīvpraatīgi izvēlamies sev lietiņas, kuras vēlamies nopirkt un, manupraat, ja cilvēks redz, ka "brends" tiek tirgots par smieklīgu naudu un paardevējs tomēr uzstaaj, ka tas nav pakaļdarinaajums, var uzreiz secinaat, kas tas ir par cilvēku un aizmirst par šaada veida pirkumu. Domaaju, ka dzīvē viss ir vienkaaršaak, lai katrs rīkojas, kaa viņam tīk, galvenais ka tu seko saviem principiem! Man ir vienalga, ja man ir brends, bet citam blakus taads pats pakaļdarinaajums vai arī otraadi, nu un, es taču ģērbjos ne priekš citiem, lai tie paskataas cik es skaista brenda lietaas :D 

100% piekrītu >skunxmur komentam. Viss precīzi pateikts.

Sasmējos par "brendu kontroli" lidostās :)) Daudzus  gadus strādājot lidsabiedrībā, pirmo reizi dzirdu par šādiem cunduriem:D

Varbūt Tu domāji par kratīšanu, ja mēģina pārvest  zem mēteļa paslēptas 50 somas? Kratīšanu var arī veikt, ja ir aizdomas, ka  somā paslēpts kas aizdomīgs, bet neviens neņems vērā vai tā ir orģinālā vai pakaļdarinājums!

Ja man neticat, varat taču pazvanīt uz jebkuru lidsabiedrību un TO pajautāt!:))

Pakaļdarinājumu tirgošanu neizskaust. Tas ir ienesīgs bizness visā pasaulē. Un kāpēc netirgot, ja ir pircēji? Esmu ārzemēs pati iegādājusies vairākus pakaļdarinājumus gan somām, gan apaviem, gan drēbēm.(jā, un vedu visu kaudzi ar lidmašīnu:)) Pakaļdarinājumi bija ļoti kvalitatīvi, dārgāki gan pa aliexpressā  nopērkamajiem. Nesaprotu priekškam man mēnesi jāstrādā, lai nopirktu somu par  2000eur, ja tādu pašu varu nopirkt pa 200eur, un ne sliktāku, un no dabīgās ādas? Vai tā soma par 2000 pati uzlec plecā vai tai kādas papildus kosmiskās funkcijas piemīt?:)

Katram pašam jāizvērtē ko pirkt.

baac..kaadas cenas maksa taas uzshuves ar Brendu :D

man vienalga,kas katra skapi stav..pakaldarinajumi vai ne..tapat kaa citu makos ,ta ari skapi nelidisu un nemacisu dzivot..tirgot fake vai pirk/nepirkt fake

tie ,kas dikti nosoda taas pakaldarinajumu pircejas-nu kas jums no taa..ne jau jums jakaunas :D 

un taas ,kuras noperk par letam naudam itkaa brendu lietas,varetu pectam ari nevert muti vala ar negativiem komentariem,ka apkraptas..par visu musdienas ir jamaksa..ari par savu naivumu..busim reali ..bljitka ar brendu maksa DARGI..tikai pavisam nolietotu brendu lietu var nopirkt par tadu summu,ka seit uzdod jaunas vai mazlietotas ;D 

kad es izvelos ko pirkt-ne brendam ne modes tendencem nav nozime..:)

Pieprasijums rada piedavajumu.....

Neticu, ka lidosta vienas sominas del tiks atcelts reiss un taisits balagans...

Feikus tirgo it visur, runa neiet par Turcijas un Egiptes tirgiem...pastaigajiet kaut vai pa Barselonas un Parizes ielinam, kur sie feiki, pat pienemamas kvalitates, tiek tirgoti, izklati uz palagiem uz bruga......

Tad jau katru sievieti butu japarmekle so pildetu lidostas......kaut gan, ja nemaldos, tad tiesi Parize ir likums, kas aizliedz sadu feiku lietosanu un nevienu damu aizturetu lidosta neredzeju, ta ka domaju, tas viss ir parspilets...

Secinajums viens - ja sieviete ir gatva apsmieklam, tad var atlauties pirkt letus un apsaubamus pakaldarinajumus.....

> Ieva

lai man piedod visas tās, kas ir iecienījušas replikas un feikus, bet man tā liekas lēkšana augstāk pa savu dirsu :D

ko dod Hermes somas replika pa 100 eur, ja tās oriģinālā cena ir 2,5k, turklāt, tie, kuri zin cik tas maksā, uzreiz to noteiks, turklāt tad būs kauns pa visu ģīmi. un tie, kuri nezin, kas tas ir, ir pilnīgi vienalga.

Tieši taa,un tas pats ar Chanel aksesuāriem:D. Reiz gribeju nopirkt vienkārši Chanel tipa ādas maciņu, zinu cits tas maksā orģināls, bet nu man tad gribējās nopirkt vienkārši kvalitatīvu pakaļdarinājumu un viss. Kad atbrauca meitene ar čali, vidējas klases, bet pajaunā  džipā paardot to savu mantu( es taadus ebay redzēju pārdodam, kur arī acīmredzami bija pirkuši optam pārdošanai, pie kam veel sūdīgas kavalitātes ne no dabīgas ādas), un auksparātīgi skatījās uz mani no augšas, meģinaja man iestaastīt , ka tie ir orģināli:DDD!!!...es tad biju ar tādā vienkāršaa skataa izgājusi  pretī,ka nu skatoties uz mani liekas iestāstīs ne to vien:D, pat likās ka paši taadi idioti, ka pat paši tic tam ko stāsta:D...es jau neesmu chanel brenda visu kolekciju eksperts, bet nu daudz maz zinu, kam kā minimums jaabūt uz preces un ka pat sevi cienošs pakaļdarinātajs neizmanto lētus materiālus. Beidzas ar to, ka izvilku savu maku un parādīju, ko nozīmē orģināls, kaut nebija protams tik dārga brenda kā Chanel...tad gan mute bija ciet un ātri brauca prom:D 

Исправлено 20.04.2015 12:20

>

Исправлено 20.04.2015 12:20

>

attiecīga brenda cena ir domāta attiecīgam pircēju kontingentam. 

2,5k vērta soma nav domāta kundzītēm, kas pelna mazāk. tāda nu ir skarbā realitāte. 

nav domāts, lai kādu aizvainotu, bet tā nu tas ir. 

Njā, visam izlasītajam atliek vien piekrist. Ja nav pa makam, tad labāk iztikt ar kvalitatīvu preci "bez vārda", nekā staigāt un dižoties ar lietām, kuras oriģinālam nav pat blakus stāvējušas. Vislabākais ir tas, ka ebaya lietas tirgo 10x dārgāk, nekā tās tur nopērkamas. Tepat Madonā tirgo rotas, kuras ebay maksā 1,40 eiro, bet te- ieliek smukā kastītē un uzsit cenu oi oi oi. Tie, kas zina- iesmej. Tie, kas nezina- pērk un maksā to šausmīgo summu.

11 - 20 с 33