Pakaļdarinājumi. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Pakaļdarinājumi.

Čau!

Kādas ir Jūsu domas par to, ka šeit ir tik daudz neoriģinālas preces, kas tiek uzdotas par oriģināliem? Par to, ka acīmredzami ne-dizaineru-darbi tiek tirgoti zem dizainera vārda? Vai kādai ir gadījies iegrābties, tikt apkrāptai, noticēt lētai cenai (vai pārdevēja galvojumiem) un pēc tam smagi vilties?

Pati tikko apskatīju Louis Vuitton precītes šeit, portālā. Nedaudz smieklīgi, ka "oriģinālā" soma tiek tirgota par 25 eiro... :D Tāpēc tā aizdomājos, cik daudzas reāli tam tic. Neviens jau, protams, neliek pirkt... Bet sagribējās dzirdēt Jūsu domas :) 

33 Ответы

Nū, man kaut ka vienalga , ja kada staiga ar pakaļdarinajumiem.. Uzreiz nedomaju, ka ''leka augstak par savu dirsu'' u.t.t., patīk? lai jau staiga. Pati nesen nopirku LV somas pakaļdarinajumu, pastaigaju mēnesi - apnika ( lai gan īstenība ļoti izturīga un kvalitatīva) , tieši šī iemesla dēļ es nepirkšu oriģinalas lietas pa milzu naudas summu, jo zinot sevi , man atri vien lieta apniks un vairs nebūs vajadzīga..

Bet pirms +/- pus gada nopirku šeit it ka oriģinalas converse kedas, atnaca un jau pirmaja diena kedam paradijas caurums un nav divu domu, ka man iesmērēja repliku.. No ta laika vispar arī izvairos no brendu pirkšanas..

Kāpēc man būtu jākaunas,ja es nopērku repliku? Tad jau jākaunās visiem,kuri staigā Made in China Nevainīgs 

Man patika,es gribēju,es nopirku ! Un ne jau zīmola dēļ iegādājos drēbes,apavus utt.

> Dita Zaube

Njā, visam izlasītajam atliek vien piekrist. Ja nav pa makam, tad labāk iztikt ar kvalitatīvu preci "bez vārda", nekā staigāt un dižoties ar lietām, kuras oriģinālam nav pat blakus stāvējušas. Vislabākais ir tas, ka ebaya lietas tirgo 10x dārgāk, nekā tās tur nopērkamas. Tepat Madonā tirgo rotas, kuras ebay maksā 1,40 eiro, bet te- ieliek smukā kastītē un uzsit cenu oi oi oi. Tie, kas zina- iesmej. Tie, kas nezina- pērk un maksā to šausmīgo summu.

O Madoniete.. Pirms kada gada Madona bija viens veikaliņš ( nu jau vairs nav) , kur pardeva visas ebay un aliexpres pirktas lietas par milzu naudam, veikalam gaju ar līkumu, tikai pa retai reizei iegaju paskatīties lai pašokētos par uzcenojumiem..

> Diāna Ropiņa

Kāpēc man būtu jākaunas,ja es nopērku repliku? Tad jau jākaunās visiem,kuri staigā Made in China Nevainīgs 

Man patika,es gribēju,es nopirku ! Un ne jau zīmola dēļ iegādājos drēbes,apavus utt.

Pilnība piekrītu Tev.! :)

> Diāna Ropiņa

made in china ir plašs jēdziens, ja ņem vērā to, ka visu lielāko zīmolu (sporta, modes, elektronikas, utt) ražotnes bāzētas tieši Āzijā.

kāpēc jākaunas? tādēļ, ka precei nav zīmola vai pat firmas?

nav jau runa par to, runa ir par to, ka nopērk feiku ar mērķi un zinot,ka tas ir feiks/replika. ja es nopērku vienkāršus džinsus bez zīmola ar birku made in china, es esmu nopirkusi vienkāršus džinsus, nevis fake.

Seit ari bija meitene,kas sludinajuma bildes lika ar orginalajam smarzam (vnk no neta). Kad paludzu nofocet bildi,jo ml neatbilda bilde ar aprakstu. Tad vispa atsutija ,kadu tirgus smarzu iepakojumu. Un cena bija tikai pa kadiem 20eur zemaka neka douglas. Un tika slavetas,ka orginalas utt. 

Pate neesm iegrabusies,jo neperku lietas,kuras nevaru atlauties.  Un pec manam domam,ja gribas brendu - jaiet pirkt veikala,jo neta tas labi nebeigsies. :o

Bet mans tēvs ir skroderis, un reiz pa reizei viņam jāpāršuj dārgo, īsto brendu uzvalki, tad nu vienreiz sasmējāmies, ka puisis bija nopircis uzvalku par 4 ciparu skaitli, ar visiem doķiem no G.Armani veikala Rīgas centrā, bet tētis jau neteica viņam, ka rāvējslēdzis tām biksiņām bija Latvijas somdaru, nav ko čali satraukt.;) Bet ko mēs zinam, varbūt G. Armani noslēdzis līgumu ar Latvijas Somdari.:D Bet varbūt atnācis vai iepirkts brāķis un vietējie veikala skroderi iešuvuši, kas bija. Mēs neko nezinam.

Man šķiet, ka cilvēks, ja tiekas klātienē uzreiz var pateikt īsts vai neīsts. Man ir dažas mīļas firmas, kuru kvalitāti uz tausti uzreiz atšķirsi, bet maksā labi, kalpo ar labi. Un tāpati Ķīna, gatavo preci dažādiem tirgiem, to jau mēs visi zinām, ka uz mūsu pusi atnāk briesmiņas, bet uz ASV tirgu valkā un valkā par visprastāko brendu un nevari noplēst. Tas pats humors par apaviem, kas ražoti Itālijā. Nu nav, varbūt zole, bet viss cits Ķīnā. Un diemžēl jāatdzīstas, ka par to tiek domāts, ka pat dārgie orģinālbrendi uz dažādiem tirgiem strādā ar dažādiem materiāliem.

Man ļoti patīk Šveices kvalitāte, tie ir tādi brīnumi ādas apstrādes kvalitātē, ka gribas ginesa rekordu atvērt. Iedomājieties, manam puikam 7 gadu vecumā uzdāvināja maku, vienkāršu klasisko no sarkanas ādiņas ar balto karogkrustiņu, kā vīriešiem tās pusītas salokamās, un viņš ar viņu dienu dienā staigājot nogāja gandrīz visus aktīvākos tīņa gadus, Kad bija 14gadi pateica, ka apnika, un tagad tas maciņš kalpo kā krājkasīte, bet joprojām ceru, ka es ar varēšu palietot, nu mazas lietojuma pazīmītes. Un tas viss neskatoties uz to, ka regulāri to mazgāju. Laikam viss atkarīgs no ražotāja godprāta, un reizēm ar tirgotājiem laikam, tur nav nekāda sakara.;)

Feiku uzdot par oriģinālu stulbi. Bet diez cik gudras nav arī tās, kas tic, ka LV somu var par 25 eur nopirkt.

Savukārt pašai nav nekas pret staigāt ar kopiju. Kāda jēga pirkt somu par pāris tūkstošiem, kurai pašizmaksa ir labi ja simts eiro?!!! Sorrry, dodu priekšroku labai kopijai. 

Jaukākais jau ir tas, ka Latvijā arī zīmolu veikalos pasniedz kā oriģinālu... protams, ja nav būts tālāk par LV, tad tā pat varētu šķist:) Nemaz nerunājot pa LV internetveikaliem, kur viss ir oriģināls, arī smaržas (kaut gan oriģinālo smaržu tirdzniecībai ir jābūt licencei , kuru jāiegādājas par ~n-tiem tūkstošiem (pat ap miljonu), un tad smaržas netirgotu kopā ar sadzīves precēm).

Piemēram, Jūs varētu ieteikt, kur LV nopērkamas Guess zīmola (kas man pašai ļoti tīk) preces, tiešām oriģinālās, bez skarbo "ļipiņu" -made in china-? Vēl neesmu atradusi.., kaut gan tajos veikalos kur tirgo, visas pārdevējas apgalvo, ka noteikti oriģināls:)

Nu lūk, ja cilvēks iegādājies "oriģinālo" lietu (kā viņam apgalvots), tad arī viņš pasniegs tālāk, kā oriģinālu... (protams, ar dažiem sava veida naudas kāres izņēmumiem):)

Kā teikt... neesmu tik bagāta lai iepirktos Latvijā!!!

P.s. Starp citu, dažas dienas atpakaļ notirgoju Pradas mētelīti pa ~50Eur, kaut gan pēc pārdodamās summas var likties, ka kaut kāds pakaļdarinājums, bet nē, oriģināls, iegādāts Milānā (varat iedomāties vērtību:), bet ja pašai vairs neder un pirkts vairākus gadus atpakaļ... varēju jau uzlikt summu simtos, bet tad arī viņš vēl karātos manā skapī un aizņemtu vietu:)

Tā kā, diez vai var spriest par preci pēc summas:)

Исправлено 20.04.2015 14:19

Ehh, tā jau ir. Man visvairāk sāp par kosmētiku, ko sapērk no Ķīnas ar mac uzrakstu un tad pārdod kā profesionālo.. Un vēl uzceno tā, ka oriģināls ar lielu atlaidi. Vai tās pašas Naked paletes..

Kosmētika varbūt nav sūdīga, pati daudz ko no Ķīnas izmantoju, bet oriģinālo gan nesalīdzināt.

21 - 30 с 33