Pakaļdarinājumi. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Pakaļdarinājumi.

Čau!

Kādas ir Jūsu domas par to, ka šeit ir tik daudz neoriģinālas preces, kas tiek uzdotas par oriģināliem? Par to, ka acīmredzami ne-dizaineru-darbi tiek tirgoti zem dizainera vārda? Vai kādai ir gadījies iegrābties, tikt apkrāptai, noticēt lētai cenai (vai pārdevēja galvojumiem) un pēc tam smagi vilties?

Pati tikko apskatīju Louis Vuitton precītes šeit, portālā. Nedaudz smieklīgi, ka "oriģinālā" soma tiek tirgota par 25 eiro... :D Tāpēc tā aizdomājos, cik daudzas reāli tam tic. Neviens jau, protams, neliek pirkt... Bet sagribējās dzirdēt Jūsu domas :) 

33 Ответы

> Karolina

> Dita Zaube

Njā, visam izlasītajam atliek vien piekrist. Ja nav pa makam, tad labāk iztikt ar kvalitatīvu preci "bez vārda", nekā staigāt un dižoties ar lietām, kuras oriģinālam nav pat blakus stāvējušas. Vislabākais ir tas, ka ebaya lietas tirgo 10x dārgāk, nekā tās tur nopērkamas. Tepat Madonā tirgo rotas, kuras ebay maksā 1,40 eiro, bet te- ieliek smukā kastītē un uzsit cenu oi oi oi. Tie, kas zina- iesmej. Tie, kas nezina- pērk un maksā to šausmīgo summu.

O Madoniete.. Pirms kada gada Madona bija viens veikaliņš ( nu jau vairs nav) , kur pardeva visas ebay un aliexpres pirktas lietas par milzu naudam, veikalam gaju ar līkumu, tikai pa retai reizei iegaju paskatīties lai pašokētos par uzcenojumiem..

Man šķiet, ka es ar atceros to bodi, vēl tur bija no Primark nieciņi visādi, atceros auskarus, kuri Primarkā maksāja drusku pāri pa mārciņu, a tajā veikaliņā bija kādi 3 vai 4 lati. Tas ir tas, ko atceros. 

Vispār joprojām var atrast te ebay labumus :D man liekas, ka tajā pašā tirgotavā pat skatlogos izlīmētas bildes no ebay ņemtas - reklāma ar pieejamo preci. 

Man nav iebildumu pret feiku pirkshanu un valkaashanu. Vairaak smieties gribas par tiem, kam tie lielie un "kliedzoshie"  uzraksti no visaam puseem " lien aaraa" - uz kreklinja Gucci, dzinsas no Armani kurpes no Vuitoon, saulesbrilles Versache un apakshbikses no DG.... Vienalga origjinaals vai feiks.. smiekliigi tomeer un nedaudz bezgaumiigi, kaut arii brendi sakaarti muguraa.

Ja man kaut kas ljoti iepatiikas, es nopirkshu arii " feiku" . Smarzas un kosmeetiku gan nee, jo  kvalitaatei neuzticos, bet dreebes esmu iegaadaajusies. Un nevienam no shiem feikiem priekshpusee nav superliela noraade par brenda klaatesamiibu - tas, kursh ikgadu neseko lielajaam modes skateem, nemaz nezinaas, ka tas ir kaads pakaljrazojums.

Ļoti piekrītu iepriekšējam komentāram. Esmu pati pirkusi pakaļdarinājumus, kas gan bija norādīti ar vārdu - replika. Kādēļ nepērku "īsto mantu"? Pirmkārt - neredzu jēgu pārmaksāt tikai vārda/dizainera pēc - pēc atzinības un slavas nealkstu. (Ar finansiālo stāvokli tam nav nekādas saistības). Otrkārt - man tiešām patika, kā šī konkrētā manta izskatās, varētu gan pirkt parasto ķīnieti, bet replika likās ļoti skaista, manā stilā. Treškārt - noteikti, ka meitenes, kam ir oriģināls, saprot, ka man ir fake manta - bet man tas pašvērtējumu nedzen grīdā, uz ieinteresētiem jautājumiem arī esmu atbildējusi, ka tas ir tikai pakaļdarinājums. Būtībā mani nesaista lietas, kas ir vai nav "stila nagla", bet saista tas - cik gaumīgs ir koptēls un cik labi viss kopā saskaņojas. Nenēsāju kliedzošos Versace vai D&G.

31 - 33 с 33