jautājums - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

jautājums

Samaksajot 0.85 centi, kaut kur jabut sludinajumam izceltam

bet kur?

10 Ответы

Ieej attiecīgajā sadaļā, norādi visus parametrus un apskaties vai ir izcelts.

atradu, sadaļa apavi, 2 lpp.

vairs nepirksu, paldies

Daźeiz izceltais sludinàjums parādaas uzspieźot 'sākums' un +veel tas vienmeer ir attieciigajaa sadaļaa, kurā ieliki savu preci. Lai paarliecinaatos, ka sludinaajums ir izcelts vari savaa skapii apskatiities, tam bus dzeltans raamiitis. ;)

2 dienas gaidiju savu sludinajumu sakuma lpp, paradijas par 2 dienam 1 reizi:(((

paldies

to cik reizes parādās izceltais sludinājums sākumlapā diez vai var saskaitīt. tad tev būtu diennaktīm jāspiež refresh. un katram sākumlapu rāda svādāk, domājams.

Mans secinajums-jaizcel vismaz 5 sludinajumi,tad vismaz ir ceriba,ka kads no tiem paradisies sakumlapa,jo es ari tagad izcelu tikai vienu un vel neesmu redzejusi,ka butu....

> Nav kauna

2 dienas gaidiju savu sludinajumu sakuma lpp, paradijas par 2 dienam 1 reizi:(((

Tu sedi seit 24/7 un spied refresh lapu visulaiku? Sludinajumi rote, bet katrs noteikta laika. 

> Santa Medne

Mans secinajums-jaizcel vismaz 5 sludinajumi,tad vismaz ir ceriba,ka kads no tiem paradisies sakumlapa,jo es ari tagad izcelu tikai vienu un vel neesmu redzejusi,ka butu....

Ka ar apakatijum skaitu... ir vairak,neka parasti sludinajumiem?

1 - 10 с 10