Interesē Jūsu domas... - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Interesē Jūsu domas...

Sveikas dāmas/meitenes!

Šāda situācija man ir pirmo reiz šajā saitā ar cilvēju vārdā Santa Pētermane http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=30788

Ar šo cilvēku cīnos kopš 27.marta,18.martā nosūtīju viņai naudu par blūzīti,bet cilvēks man gandrīz divas nedēļas nesūta to  lietu,kad sāku vaicāt,viņa apgalvo ,kad viņa naudu neesot saņēmusi,lūdzu ,lai apskatās savā i-bankā,bet viņa apskatoties tajā ,apgalvoja,kad neko  neesot saņēmusi , pat esot zvanījusi uz banku,bet tur esot arī sacīts,kad naudas nav no manis,nu lūk,es bankas maksājuma izdruku pati dabūju no savas i-bankas ,nosūtīju viņai 7 reizes,BET viņa apgalvo,kad viņas konts nesakrītot ar kontu maksājuma rēķinā ,tāpēc  es pierādījumam pievienoju bankas apmaksāto maksājumu un viņas dažas vēstules,salīdzināšanai ...

Konta nr LV85HABA0551031458691  18.03
Santa Petermane 
Blūzīte 6 eiro .. Un kods .. 

Santa Vanessa      29.03

Neiet runa par to,ko es veelos no Tevis vai neveelos .. Ieieshu savaa internetbankaa veelreiz,apluukoshu visu -pazvanishu un uzzinaashu .. Jo pagaidaam neesmu neko sanjeemusi no Tevis.

Santa Vanessa   30.03

Jā,skatījos. Un pati šobrīd neesmu Latvijā,bet zvanīju arī uz swedbank. Viņi man atsūtīs pārskatu par pēdējo mēnesi. Jo kontā man nav ienākuši 6 eiro par blūzi.

Santa Vanessa  07.04

Kaa jau teicu -es tieshaam neko neesmu sanjeemusi. Un konta nr nemaz nesakrit .. Un ieprieksheeja veestule mineeju,ka varu parunaat ar mammu,lai vinja apskata manus datus un nosuuta Tev naudinju.. Nav man zheel paarskaitit tos 6 eiro,no taa man sliktaak nepaliks. 
Un NEKAD neesmu plaanojusi kaadu apkraapt.

Ko Jūs darītu šādā situācijā????

22.04.2015 12:08

piedod,bet veel Tu neesi radusi mieru?

22.04.2015 12:18

> zaiza

Neesmu Smejošs

Neesmu pieradusi pie tādas nekaunības...

Arī tagad viņa pati var palasīt par sevi..........

22.04.2015 12:29

Исправлено 22.04.2015 12:33

Nu ja veel pēc šī apgalvo , ka naudu nav saņēmusi un to neatgriež, tad droši  vari pievietot krāpnieku sarakstam :), un priecājies ka tik lēti vēl uzķēries;).

Manā atmiņu kladē:DD, arī pierakstīta vienā šāda persona, ar kuru noteikti dzīvē sanāks satikties. Jo Cilvēks ,jau nesaprot, ka 19 gados viņa dzīve nebeidzas un personas kods ir uz mūžu un atrasts viņu varēs arī pēc 5 un 50 gadiem;)...

Исправлено 22.04.2015 12:35

x

Исправлено 22.04.2015 12:34

x

22.04.2015 12:33

Uzrakstiet noteikti vinai atsauksmi lai citas zina ka vina ir krapniece. Del 6 eur ta rikoties... Nav gudra meitene noteikti.

22.04.2015 12:50

> KS

> zaiza

Neesmu Smejošs

Neesmu pieradusi pie tādas nekaunības...

Arī tagad viņa pati var palasīt par sevi..........

saprotu,maneejaa kraapniece jau otro gadu vainu neatziist,tikai nesaprotu,ko dod taa bankas izdruku likshana te ntaas reizes,jaariikojas dziivee,ja ir iespeeja un pieraadiijumi!

51 - 57 с 57

Тема закрыта