kaa sakombineet - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

kaa sakombineet

sveikas. vai varat ieteikt kadu majaslapu, kur varetu apskatities kadas un ar ko drebes vilkt kopa utt?  vnk sodien dzirdeju par sevi negativu izteicienu, no meitenem - garamgajejam par savu gerbsanos. :(  

48 Ответы

seit va pat piedavat kadus drebju komplektinjus uz xs/s izmeru. augums 156cm. (svars 42 kg) esmu ljoti tieva, esmu izmisuma, nevaru neko sev atrast, 

Исправлено 25.04.2015 17:09

Nenem galva. Lielaka dala,kuras ta saka pasas gerbjas,ka pilnigakas pakes. Ganjau no rita uz veikalu pasas rikso apvelusos treninterpos & uggos. 

Varbut tumblr, weheartit, instagram var palidzet? 

mana piedavajuma, ko manuprat sakombinjot var panakt musdienigu , skaistu telu:) 

Var jau paskatiities tos pashus modes zjurnaalus (arii internetaa), kaut vai veikalu skatlogi utt, bet teikshu godiigi-man citreiz paskatoties kaa ir sakombineejushi dreebes stilisti, kuriem tas ir darbs , naakas shausminaaties-cik bezgaumiigi var!!!Mums katrai jau ir sava izpratne par skaistumu...Domaaju, ka svariigi tev atrast un izkopt saveejo stilu, gaumi.Var paskatiities kaut vai uz citiem cilveekiem-papeeti, kas tev patiik, kas nee...kas tavupraat saiet kopaa, kas nee...un ja gjeerbies pati taa kaa Tev pashai patiik, tad tachu vienalga ko padomaa citi!!!Katram-pilniigi katram cilveekam ir atshkjiriiga taa skaistuma izjuuta.Nevajaga jau visiem izpatikt0to arii nemaz nav iespeejams izdariit:)))Esi mieraa arsevi un ...ok, piekriitu, ka varbuut viiram varbuut veel veerts izpatikt (vai draugam), bet visaaadi citaadi-vienalga ko domaa garaamgaajeeji!!!:))Veiksmi!

Pirmkārt, jāģērbjas atbilstoši vecumam,  nevajag sataisīties par tanti un arī ģērbties vulgārās vai bērnišķiigaas drēbēs. Nezinu kàds ir tavs gadiijums, bet ja man kādreiz nav idejas es kaut tajaa pašaa google vai startpage mekleetaajaa ierakstu vienu konkreetu lietu, kurai vēlos atrast kombināciju un klaat pierakstu outfit, tad izmet daudz dažādas iespējas un es izveelos sev tiikamaako un gaumiigaako. Un ir arii visi instagram, tumbrl u.tml. tur daudz bilžu, dažādas gaumes un stili. :) :) :)

Draugiem.lv lapā Modes māja, piemēram, šad un tad ir glīti komplektiņi. Ieskatam:

https://www.draugiem.lv/gallery/#/modesmaja/gallery/?pid=388218633

Vēl bija kaut kādas lapas iekš tiem pašiem draugiem.lv, bet pārējās vairs neatceros.

Bet tā ir tikai variācija par tēmu, katram ir savs meklējumu un atradumu ceļš uz savu gaumi, stilu.

Lai veicās! :)

Varbut sads vasarai par 4eiro

1 - 10 с 48