Kā nemaksāt par skapja reklamēšanu? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Kā nemaksāt par skapja reklamēšanu?

http://www.atverskapi.lv/lv/stila-galerijas/stila-galerija.html?id=1123

Vai šeit stila galerijā izvietotajās bildēs var reklamēt savu skapī pārdodamo preci?

Skatos, ka ir vēl dažas kas izmanto šo vietni, lai ievietotu skapja reklāmu.

6 Ответы

Исправлено 25.04.2015 22:08

Ari bloga veido sos ierakstus. Turas ilgak neka foruma. Citreiz ir redzets,ka dienu pat turas un neviena nedzes. Man skiet,ka to galeriju neviens neskatas un neuzlabo ari,jo tur vel pat stav tas konkurss no pagajusa gada!

Nedrīkst reklamēties, bet šī bija saskaņotā reklāma, t.i., Cidonija bija vienojusies ar AS, ka tāds konkurss būs un viss bija oficiāli.

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Nedrīkst reklamēties, bet šī bija saskaņotā reklāma, t.i., Cidonija bija vienojusies ar AS, ka tāds konkurss būs un viss bija oficiāli.

Es nerunāju par Cidoniju, bet par pirmo galeriju, kur tās kurpes ir attēlotas bildēs, un klāt piebilde ka pārdodas skapī. Un tur var atrast vēl 3 galerijas kur reklamē savu skapi.

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

Ari bloga veido sos ierakstus. Turas ilgak neka foruma. Citreiz ir redzets,ka dienu pat turas un neviena nedzes. Man skiet,ka to galeriju neviens neskatas un neuzlabo ari,jo tur vel pat stav tas konkurss no pagajusa gada!

Labots: šodien, 22:08

Es ievietoju pirkumu galeriju un to jau kopš publicēšanas brīža ir apskatījuši 95 cilvēki tāpēc tā vis nevarētu teikt, ka neviens neskatās.

Reklamejas un biezi.

> Dress VIP

Reklamejas un biezi.

Nē, vienreiz uztaisa tur galeriju un viss un pēc skatījumiem jau ir pāri 100, tas nozīmē, ka cilveki tomēr skatās tās galerijas un ja iekrīt acīs tad skatās profilā cik tad īsti tas maksā utt. sanāk tāda slēptā reklāma.

1 - 6 с 6