Jūsu pieredze ar skapja izpārdošanu? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Jūsu pieredze ar skapja izpārdošanu?

Sveikas, Dāmas!

Gribēju Jums uzdot jautājumu - kā Jums veicās ar skapja izpārdošanu?

Pēdējā laikā (cik nu pēdējā, pēdējā pusgada laikā) esmu novērojusi, ka daudzas šeit grib izpārdot visu skapi uzreiz. Piemēram, par visu skapja saturu 40 eur un vēl citi tāda veida piedāvājumi.

Tāpēc rodās jautājums, cik reāli ir izpārdot tā uzreiz, visu savu skapi un vai tiešām kādai tas ir izdevies?

Vēl gribēju jautāt, vai tiešām izdodās daudz ko nopārdot veidojot maksas diskusiju ar norādi, ka taisāt ģenerālo skapja izpārdošanu, vai tiešām no tā ir kāda jēga?

Gaidīšu atbildes, liels paldies! Smaidīgs

25 Ответы

> Snowfox

Daudzām nav laika krāmēties un iet uz pakomātiem sūtīt pa vairākām reizēm nedēļā. Tāpēc visu skapja saturu piedāvā par fiksētu cenu.  It īpaši, ja pakomāts nav pie rokas, tā teikt- atrodas talu no dzīvesvietas un jātēre degviela vai biļete ceļam .

piemēram, man:D bet nepērk jau tā.. es arī nepiedāvāju visu kopā, bet to jau var salasīt pats,kas patīk... 

par tēmu, izceltajiem/maksas sludinājumiem uzmanību nepievēršu. arī maksas tēmas par skapja izpārdošanām mani neaizrauj, bet tas pārsvarā izmēru dēļ... neesmu populārajā izmēru galā:D 

pati arī maksas tēmas neveidošu.. beigās vēl sanāks,ka piemaksāju,lai tiktu no kaut kā vaļā... 

Visu uzreiz man liekas nereāli,bet es tikai par:)

Ja būtu skapī sadaļas ar izmēriem,mazie,vidējie un lieli tad domāju ātrak iztukšotu savu skapi.Sūdzēties arī nevaru jo ir labas pircējas kas iegriežās pie manis pirkt vēl un vēl,tas priecē!

Esmu pamanījusi ka forumi darbojās,un arī izcelti sludinājumi,jo pati arī lasu un šad tad uzmanību pievērsu kaut kam jaunam ko redzu.

ļoti trūksts sadaļas JAUNUMI:)

> AlisA

Pircējas pārsvarā nav, daudzas atzīmee ar zvaigznīti, t.i. favorītos, bet tas arii viss, vēl piedāvā maiņu, bet viszbiežāk drēbes neiepatīkas, jo acīmredzami ir novelkātas un nemodernas.  :) nu neko, pieļauju, ka šobrīd mans piedāvājums vienkārši nav aktuāls, iespeejams arī tas, ka izmēri neatbilst, man skapī viss uz xs/s, varbuut retos gadiijumos mazam M ari derees, bet kaa iir taa ir. ☆☆☆ :) 

piekritu

ja tiesi ta sava skapja sadalu nevaram sortimentet jo ir tikai viens veids sim portalam kas neveido privato pardeveju vai lietotaja skapja sadalas..zel ka nav grupets butu vieglak un ertak meklet kopuma ,,man piem ,ir bernu un piauguso un ir rotas un ir kosmetika,ir vell un vel bet viss ir viena maissa

> lampiņa

> Snowfox

Daudzām nav laika krāmēties un iet uz pakomātiem sūtīt pa vairākām reizēm nedēļā. Tāpēc visu skapja saturu piedāvā par fiksētu cenu.  It īpaši, ja pakomāts nav pie rokas, tā teikt- atrodas talu no dzīvesvietas un jātēre degviela vai biļete ceļam .

piemēram, man:D bet nepērk jau tā.. es arī nepiedāvāju visu kopā, bet to jau var salasīt pats,kas patīk... 

par tēmu, izceltajiem/maksas sludinājumiem uzmanību nepievēršu. arī maksas tēmas par skapja izpārdošanām mani neaizrauj, bet tas pārsvarā izmēru dēļ... neesmu populārajā izmēru galā:D 

pati arī maksas tēmas neveidošu.. beigās vēl sanāks,ka piemaksāju,lai tiktu no kaut kā vaļā... 

piekritu

21 - 25 с 25