Diskusija par iegadatajam drebem. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Diskusija par iegadatajam drebem.

Hey!:)

Taka skapis ir palicis popularaks nolemu izveidot so temu! 

Cik biezi iegadajaties/mainaties seit? Kadi ir jusu labakie kerieni? Un sliktakie - nedereja,nepatika,galigi ne tas,ko gaidiji...

Padalamies ar bildem ?:) 

P.s. Savu kerienu ieliksu rit,gribas paskatities,kadas perles jus esat dabujusas.

29 Ответы

Karolina - ja nav noslēpums - par cik € iegādājies? Pati pašlaik esmu "aci uzmetusi" uz šāda tipa kurpītēm :)

Man milakais un izdevigakais pirkums: originala Hugo Boss kleitina debess zila krasa. Pilnigi jauna ar visu cenas zimi virsu :)

> Scheisse

Karolina - ja nav noslēpums - par cik € iegādājies? Pati pašlaik esmu "aci uzmetusi" uz šāda tipa kurpītēm :)

Pirku pa 15 eiro, pilnīgi jaunas. Esmu joprojam sajūsma. :)

Исправлено 02.05.2015 10:27

man gan bieži nākas vilties par iegādātajām precēm :(

jo aprakstos liek nepareizu informāciju, jo meitenes vnk vēlas tikt vaļā no preces :(

pat arī vēstulēs melo, man te bail kaut ko pirkt, pārāk daudz jau esmu zaudējusi :(

gandrīz visā esmu vīlusies, pērkot meitiņai drēbītes, pārdevēja atsūtīja ar pleķiem, pēctam aizbildinoties, ka aizmirsusi patekt, un ko es vispār gribot pa 10 eur 6 netīri drēbju gabali. 

Vienīgais vislabākais pirkums bija Nike botes, ļoti mazlietotas pa 7 eur, ja nemaldos. 

Mans viss superigakais ķeriens bij puikam rudens/pavsara bikses+ jaka un pie ta spasas pardevejas krokši,cena bij reali zema par tik kvalitativiem un pec skata izskatijas pat neleitotiem apaviem un kombi..

Ļoti daudz drebites nakusas no pardevejas ar niku stiasae...Stavoklis drebitem super,cenas ari un viebmer vsu var sarunat..

Bij vel jaunakam puikam pa 2- vai 25 eiro iepirku pie vienas pardevejas pavasarim komplektu bikses koši zalas un 2 virsjakas..ari stavoklis super un cena super prieks visam 3 lietina..

Esmu protams ari vilusies,lielakais viliens bij no viena slietotajas nemta virsjaka,protams bij leta 5 e bet ari 5 e ir nauda un skumji bij sanemt reāli netiru virsjaku kurai ieksa siltinajums bij savelies un vel ar izplestiem cauruemiem kur kadreiz bijusi pūka ap kapuci..bet nu to krupi esmu norijusi un samierinajusies....

Esmu tik daudz labu lietu par labām cenām iegādājusies, ka nesenajā braucienā pa Itāliju tā arī neko sev nevarēju nopirkt- viss šķita tik dārgs Smejošs

Joprojām meklēju gaišu Furlas somu vasarai Aci miedzošs

> Scheisse

tiesi tas firmas ir EP5, Inky tagad taisa koppasutijumu, varbut vel ir :) 

Pirkumi vienmēr ir bijuši veiksmīgi un tieši tas ko meklēju - military flare coat, gaišas guess skinny džinsas, vairāki džegingi, kleitas gan mammai, gan māsai, kosmētika, kas nav atrodama Latvijā, pilnīgi jaunas Charles&Keith kurpes, u.c. Iepērkos šeit, jo var atrast preces par ļoti izdevīgām cenām. Ja kaut ko meklēju, tad parasti izveidoju tēmu forumā ar precīzām preces bildēm, tā arī atrodu to ko man vajag.

Bēdīgāk ir gājis ar maiņām. Nepatīk tas fakts, ka es nosūtu preci, kuras kvalitāte ir ļoti laba, bet pretī saņemu nonēsātas mantas(kaut arī bildēs un pēc apraksta tās izskatās ļoti labi). Tieši tāpēc tagad izskatu maiņu tikai pret lietām, kas ir manās vēlmēs. 

21 - 29 с 29