kādus telefonus lietojat? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

kādus telefonus lietojat?

Sveikas!

Esmu jauna telefona meklējumos, gribētos jūsu atsauksmes par saviem, kurus ieteiktu, kurus - nē?

Skatos uz:

LG Leon, LG Spirit, LG L FINO (kādas vispār atsauksmes pa LG kopumā?)

Samsun Galaxy Ace 4

SAMSUNG GALAXY TREND 2

SAMSUNG GALAXY J1 DUAL SIM

SAMSUNG GALAXY GRAND PRIME

SONY XPERIA E4G

SONY XPERIA E3

NOKIA LUMIA 635

īpašu prasību nav, vienīgi, lai būtu kaut cik OK kamera Smejošs

68 Ответы

tikai iphone :) man ir 5s

Paldies, par atbildēm, esmu atlasījusi 3, iešu uz BITI aptaustīt  Vēsais

Lūdzu. Lai veicās izvēlēties īsto. :) Aci miedzošs

> Janeta

Kādēļ nelietot to,kas pašam patīk un nenotestēt dzīvē? Katram vienmēr patiks savs modelis,gaumes atšķiras,ikdienas pielietojums arī.  Pati esmu lietojusi sony,lg,samsung ,iphonu,esmu palikusi pie iphone,jo man vienkārši vislabāk piestāv vajadzībām šis telefons.

Telefona iegāde ir arī atšķirīga no budžeta,citam,kuram varbūt nav iekāre pirkt telefonu pa 600eur,būs visvecākais samsungs ,piemēram,samsungs galaxy s2 kā perfektais telefons. Kādas,kuram tās vēlmes,iespējas. Nav tāda ''labākā telefona'' vai '' sliktākā telefona''.

Cits,piemēram,līdz pat šai dienai domā,ka nokia ar cik tur tiem 40+ pikseļiem bildēs labāk par spoguļkameru. 

Janetai kaa vienmēr ir superīgs viedoklis - es uzskatu tieši taa pat.Katram gaumes un vajadzības atšķiras!

Ja drīkst uzzinaat - kuri tad ir tie laimīgie 3 modeļi kurus izvēlējies tuvak iepazīt? :)

Lietoju LG jau tresho gadu,ja nemshu tak tikai vinjus,katram jau savs

> puma422

Ja drīkst uzzinaat - kuri tad ir tie laimīgie 3 modeļi kurus izvēlējies tuvak iepazīt? :)

SAMSUNG GALAXY GRAND PRIME

SONY XPERIA E3

Samsun Galaxy Ace 4

Katram savi izmēri, jāskatās, kurš ērtāks Aci miedzošs

Sveika! :)
Iesaku, pirms izvēlēties telefonu, nevērtēt to tikai pēc vizuālā izskata, lai nesanāk pēc tam vilties, ka baterija maz tur, ekrānam krāsu izšķirtspēja slikta utt.
Apsver savas prioritātes, ko tu gribētu, lai telefons sevī iekļauj.
Internetā var tagad atrast daudziem jauniem modeļiem atsauksmes un visbiežākos defektus.
Piemēram, labs latviešu saits http://kursors.lv/ , kur ir telefonu apskati.;)

61 - 68 с 68