Radi/paziņas ārzemēs - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Radi/paziņas ārzemēs

Sveikas! Varbūt šeit atrodas kāda, kurai radi vai paziņas, draugi dzīvo un strādā kaut kur ārzemēs?

Un kura varētu ieteikt kādu vietu uz kuru aizbraukt pastrādāt? Ļoti vēlos kaut kur doties, taču palasot atsauksmes par aģentūrām negribas tikt apkrāptai.

Ja Jums ir kāds info, lūdzu dodiet ziņu.

Un paldies jau iepriekš!

24 Ответы

domaju,vairums te ttadu,kam kads pazina vai radinieks arzemes strada..

man virs tagad Genzija(Guernsey) strada.. un masica Irija..

Kadi darbini interese?

Man interesē vairāk tieši sezoniāli darbi, bet iespējams arī ilglaicīgāki.

Cik esmu apzvanījusi savus paziņas,kas ir ārzemēs, visi saka ka ir pagrūti kādu vēl iekārtot.

Bet man noderētu vismaz kāda konkrēta informācija par to kur meklēt!

Nu es varu uzjautat vai ir vakances,kad nakamreiz skypa sazvanisos!

Būtu ļoti jauki!

Man principā vienalga kāds darbiņš, galvenais, lai maksā un netieku apkrāpta :)

Būtu ļoti jauki!

Būtu ļoti jauki!

parast tie,kas ir jau tur saka,ka gruuti dabuut,nu viegi jau nebuus,padomaa pati,cik muuseejo un citu iebrauceeju salidojis sveshumaa..domaaju,ka taa uzreiz vakanci neatradiisi esot lv,bet tie pazinjas nodereetu iesaakumaa,lai aizlidojot ir,kur apmesties vai,kas pasaka,kur mekleet klaatienee esot.

Jā, piekrītu.

Parasti jau iesaka, vienkārši doties uz kādu vietu un tad ar savu CV iet un meklēt kādu darbu, bet šobrīd īsti nav arī neviena konkrēta cilvēka, pie kura doties.

ārzemes jau labu laiku nav nekāda sapņu pasaule saistībā ar darbu. sezonāli varbūt ir kāda jēga, bet ilglaicīgi gan nē. ja ir doma ko iekrāt vai kā savādāk tad būs diezgan ļoti jāsavelk josta. jā, maksā vairāk, bet arī cenas citas. sanāk vairāk, kā LV, bet padomā vai tā summa, ko atvedīsi mājās ir tā vērta. 

visu papīru kārtošana parasti ir stipri vien vieglāka ar aģentūru starpniecību. protams, ja riktīgi noveicas, tad izdodas atrast arīkādu sezonas darbu, kur tev maksās bez papīriem uz rokas, bet tas notiek ar vien retāk un uz jaunām sejām skatās nelabprāt.

un neaizmirsti arī dzīvošanas izmaksas par dzīvokli/istabu.

Ir draugi,kas vienkarsi viena diena izdomajusi aizbraukt uz UK.  Darbu atradusi atri un dzivo uz ura :)

No pazinas ir dzirdets,ka aizbrauc neko neizdara un brauc atpakal, bet ja ir apnemiba kaut ko darit un atrast tad viss izdosies.  

1 - 10 с 24