help - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

help

Sveikas, tuvojas vasaras sezona, gribu sakopt savus matus.

Pagājšgad bija ļoti gari mati, pāri pusei muguras, bet vienu dienu uznāca kaut kāds klikšķis, aizgāju uz frizētavu un nogriezu karē. Tagad gribu atpakaļ garus, bet nezinu, kā lai viņus ātrāk dabū garus. :D ir pazīstamas meitenes, kuras nogiež matus un mati ataug momentāli ātri. man nē, varbūt tāpēc, ka taisnoju?p.s. man viņi arī pūkaini kā "mačalka", tikai tad, kad sāk palikt netīri (2-3 diena), tad ir gludi un pakļāvīgi. kā rīkoties?

es ļoti gribētu ātrāk ataudzēt matus-garus un veselīgus. varbūt kāda zin kādu "burvju līdzekli?" es negribu ķīmiski taisnot. 

paldies jau iepriekš. :)

3 Ответы

Aizej uz profesionalo friziera salonu un apjautajies tur,es ari vienreiz apgriezu matus un  pectam gribeju atrak dabut viņus atpakaļ garus :D Tur man ieteica vienu baigi labo šampunu + piedavaj vel labak viņu kapsulas,kas ir vel efektivak :) Nemelošu,biju parsteigta,kad tiesham atri mati attauga un tas šapmuns maksaja tikai kadi 5-6 eiro ;) vienigi diemžel neatceros viņam nosaukumu bet ieteiktu aiziet paintereseties,noteikti kko labu ieteiks :)

Beidz taisnot. Ataudzē un apgriez, lai veselīgie paliek. Nopērc asti to feiko. Vēlāk vari pieaudzēt kautkā saudzīgi un gaidīt, kad ataugs. Lieto matu eļļu noteikti :)

Iesaku pieaudzēšanu :)

1 - 3 с 3