Ko man tā vienmēr neveicas... - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Ko man tā vienmēr neveicas...

Kapēc tas liktenis tik nežēlīgs)))) Kad atrodu ko skaistu,kas tiešam ļoti patīk-vai nu izmērs daudz par mazu,vai cena stipri par lielu,vai atrodas ļooti talu(bet gribas jau tūlīt)))  Tas ta...lielo sapi vajadzēja kadam izstastīt,vīrs jau nesaprot....)))))) Ak ja-un kad rakstu šeit garumzīmi virs A-pazūd viss teksts! Краснею

34 Ответы

Ko tieši meklējat?Varbūt es varu palīdzēt?:)

Runaajot par A garumzīmi man ir tas pats. Vai kaads zina, kaa ar to cīnīties? :D

> Kristīne

Runaajot par A garumzīmi man ir tas pats. Vai kaads zina, kaa ar to cīnīties? :D

Man ar garumzimem visu laiku ir ta,ja es nelietoju garumzimes ir ok,a tikko ka saku lietot,teksts dzesshas nost :D

> Kristīne

Man arī taa ir..Uzpiežot laicīgi ctrl+Z teksts atgriežaas! :)

Žaneta Man ar tada pati bēda ar garumzīmi virs a .Bet tas netraucē,vienkarši nelieku garumzīmi un viss.)

Tas pats ar apaviem.Smukie apavi ir tikai ne mans izmērsSmejošs

Исправлено 14.05.2015 12:14

Par to garumzīmi - ja lieto ar alt, tad teksts iezīmējas un sākot rakstīt, tas pazūd. Ja raksta, lietojot '', tad viss ok.

Es biežak skatos kleitas,patīk īsas uz augumu,bet ir viena bēda-apģērbam 38izm. krūtīs D izm. Tad noteikti vajag staipīgu,jo 40 izm.ja nav staipīgs ir par platu viduklī,materials nedrīkst būt plans,jo vēders spiežas cauri...Dargas nepērku,jo patīk bieži mainīt)))) Peldkostīmiem arī bieži tada problēma,ja augšiņa būs uz 80D, tad apakša uz 42 vai lielaka...(( Eh...jauzbaro viduklis uz 40-42 izmēru )))))

> Žaneta

Eh...jauzbaro viduklis uz 40-42 izmēru )))))

nedari tā:D nožēlosi:D

Pameegjiniet augstā vidukļa kuplus vai šaurus svārkus un elastīgas augšiņas:) kombinācijas ziņā izdevīgāk kā viengabalaina kleita.

Tāpēc es vienmēr atzīmēju vēlamo cenu , kā arī atrašanās vietu un savu izmēru. :)

1 - 10 с 34