Ko man tā vienmēr neveicas... - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Ko man tā vienmēr neveicas...

Kapēc tas liktenis tik nežēlīgs)))) Kad atrodu ko skaistu,kas tiešam ļoti patīk-vai nu izmērs daudz par mazu,vai cena stipri par lielu,vai atrodas ļooti talu(bet gribas jau tūlīt)))  Tas ta...lielo sapi vajadzēja kadam izstastīt,vīrs jau nesaprot....)))))) Ak ja-un kad rakstu šeit garumzīmi virs A-pazūd viss teksts! Краснею

34 Ответы

> Žaneta

Es biežak skatos kleitas,patīk īsas uz augumu,bet ir viena bēda-apģērbam 38izm. krūtīs D izm. Tad noteikti vajag staipīgu,jo 40 izm.ja nav staipīgs ir par platu viduklī,materials nedrīkst būt plans,jo vēders spiežas cauri...Dargas nepērku,jo patīk bieži mainīt)))) Peldkostīmiem arī bieži tada problēma,ja augšiņa būs uz 80D, tad apakša uz 42 vai lielaka...(( Eh...jauzbaro viduklis uz 40-42 izmēru )))))

Man arī taada pati problēma! Krūtis lielas samēraa un pati esmu smalka un ir grūti izvēlēties drēbes sev! :D

Bet pasūtu sev drēbes no EVERYTHING5POUNDS, lēti un var atrast drēbes un apavus, kuras patīk! :) Taisu koppasūtījumu! :) 

Varu piedāvāt kleitu ;)

http://www.atverskapi.lv/lv/sludinajumi/sludinajums.html?id=926158&filter=users

Man bieži ir tā,ka noskatīto preci var saņemt tikai Rīgā,pārdevēja nesūta.

> Žaneta

Es biežak skatos kleitas,patīk īsas uz augumu,bet ir viena bēda-apģērbam 38izm. krūtīs D izm. Tad noteikti vajag staipīgu,jo 40 izm.ja nav staipīgs ir par platu viduklī,materials nedrīkst būt plans,jo vēders spiežas cauri...Dargas nepērku,jo patīk bieži mainīt)))) Peldkostīmiem arī bieži tada problēma,ja augšiņa būs uz 80D, tad apakša uz 42 vai lielaka...(( Eh...jauzbaro viduklis uz 40-42 izmēru )))))

man arii augshaa ir 38 un D,bet apakshaa 40,neredzu probleemu :)

Nu man augdtajirm dzinsiem tas pats... gribu nopirkt pari dibenam nelien,bet izmers augstaks,kas lien pari dibenam nederes vidukli,staves viss valigs... 

Starpcitu,man sudrabainais peldkostims,kas ir skapi varetu deret uz tavu izm!

Исправлено 14.05.2015 13:39

jāatrod apģērba gabali, kādi ir piemēroti tavām auguma aprisēm, nevis jāieciklējas uz to, ka vajag tieši to, lai gan drēbe ne der, ne piestāv. 

ko nozīmē - 40. izmērs pa lielu jo karājas vēderā, bet 38. nevar būt plāns audums, jo vēders spiežas uz āru. tev ir stabils 40. izmērs,kapēc tu centies atrast drēbes, kas tev neder. 38d krūtis nevajag iespiest apģērbā, kas ir pa mazu. beigās viss augums izskatās kā sardele celofānā.

vēl ir opcija staigāt bodycon kleitās un korģējošajā veļā, es tikai nezinu vai tas ir pareizais risinājums.

Man dažas dienas atpakaļ dāma ,kurai nav XS izmērs,mēģina saprast,kādēļ nevar ielīst XS izmērā,kaut nēsā S/M izmēru,visu laiku bēdājas par to. Ieva pareizi saka,ka jāvelk tas,kas der un jāskatās reāli uz izmēru,nevis vēlamo izmēru,lai iespiestos. Ja neapmierina savs izmērs,tad jāsporto.

es ar nesaprotu,kur iisti probleema-nopeerc iistaa izmeera augshinju un iistaa izmeera svaarkus.buus smuki un sievishkjiigi un katrai kjermenja daljaiiistaisizmeers:))

Исправлено 14.05.2015 15:41

Nabaga  Žaneta! Arī šeit Tevi nesaprot!Satraukts

Исправлено 14.05.2015 14:11

Tas tāpēc, ka neiepērcies pie manis :)

11 - 20 с 34