Ko man tā vienmēr neveicas... - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Ko man tā vienmēr neveicas...

Kapēc tas liktenis tik nežēlīgs)))) Kad atrodu ko skaistu,kas tiešam ļoti patīk-vai nu izmērs daudz par mazu,vai cena stipri par lielu,vai atrodas ļooti talu(bet gribas jau tūlīt)))  Tas ta...lielo sapi vajadzēja kadam izstastīt,vīrs jau nesaprot....)))))) Ak ja-un kad rakstu šeit garumzīmi virs A-pazūd viss teksts! Краснею

34 Ответы

> loti_labas_lietinas

Tas tāpēc, ka neiepērcies pie manis :)

Labots: šodien, 14:11

SmejošsSmejošsSmejošs +++!!!

kā es tevi saprotu ..... Raudulīgais

visu pavasari sev virsjaku meklēju (gribējās jaunu uz pavasari) protams, ka neatradu, nu labi pavasars jau beidzās, vairs nevajag, daudz meiteņu te iztarinizēju, prasīju mērus, nekas nederēja utt, vai piemēram , blūzes- ja pērku 40 izmēru krūtīs der, apakša viduklī atkarājas, ļoti nesmuki izskatās , ja pērku 38 , viduklī -apakšā der, augšā krūtīs pogas sprāgst ārā Vēsais

tāpēc cenšos pirkt kautko brīvāku, jo blūžu man nav nevienas ....

Tas saucas "Mērfija likums" , kad būs uz augšu vai uz leju, bet ne tā kā vajag! :D man ar tā bieži gadās! Kaut kas tik ļoti, ļoti iepatīkas, bet ak vai- par mazu vai par lielu! Tad nu bieži vien ir tā dusma, ka viss smukais neder, bet lūk tas kas nav pa prātam der kā uzliets.. Reti kad gadās nopirkt tieši to ko esi sapņojusi :)

gadījumā vieglāk nav pieņemt to, ka nekad nebūs tā, ka piestāvēs vai derēs VISS, nevis mocīties un vainot likteni?:D

jā, arī visparastākā blūze var būt tā,kas cilvēkam vienkārši nepiestāvun nav radīta. 

Man atkal cita bēda - gan patīk, gan atrodas tepat, gan cena ok. Tik pārdevēja vairs nevar savā skapī atrast to lietu :))

> Ieva

gadījumā vieglāk nav pieņemt to, ka nekad nebūs tā, ka piestāvēs vai derēs VISS, nevis mocīties un vainot likteni?:D

jā, arī visparastākā blūze var būt tā,kas cilvēkam vienkārši nepiestāvun nav radīta. 

Bieži vien jau ir tas variants kad tu uzmērot redzi- jā, šis izskatās labi, tikai drusku pa ciešu, pa vaļīgu vai pa īsu :D piestāv piegriezums, krāsa, modelis, bet nav īstais izmērs!

Ir ļoti maz cilvēku, kas atbilst standartam. Vienam rokas pa īsu, citam pa garu, cits pa resnu, cits pa tievu. Jo ātrāk iepazīst savu ķermeni, jo vieglāka dzīve. Vienkārši jāpieņem sava ķermeņa īpatnības un jāmeklē sev apģērbs, kas der un piestāv.

Blusiņa, izklausās peec attaisnojuma, kad negrib vairs paardot, bet nezin, ko teikt, nu nav jau tās dēbes miljoniem, lai nevareetu atrast, pie tam parasti lietas, kas nav vajadzigas netiek iemestas starp dreebeem, ko velkaa ikdienaa, bet driizaak ieliktas dziļaakajaa kaktaa, lai netraucee. :) 

A man vēl cita bēda- atradi ideālu džemperi, ideālā krāsā par ideālu cenu un meitene nav portalā bijusi 3 dienas... gaidu.. gaidu Smejošs

AlisA, tur jau tā lieta, ka kaut kur iegrūž un pēc tam vairs neatceras kur. It sevišķi, ja māja liela un to iespējamo dziļo kaktu ir daudz. Nē, es tiešām ticu, jo norunājām pat tikšanos, bet tās dienas rītā zvanu un dzirdu totālu izmisumu, ka nevar atrast :)) Man pašai tā ir bijis, ka liekas zinu kur ir, bet nevaru atrast :)

21 - 30 с 34