Narvessen akcija - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Narvessen akcija

Čav,

klau,tām,kas ir iegādājušās blenderi no šīs akcija- ir tā vērts?Skatos,ka jau kuro reizi,blenderi tiek izķerti ātri un ne visos kioskos pieejami,tā tad,milzu pieprasījums,bet kāpēc?tik labi,tik izdevīgi vai ,kas cits?

vnk interesē citu domas,pati jau labu laiku plānoju iegādāties Vēsais

12 Ответы

Es beidzot arī tiku pie viņa, un teikšu atklaati-par tik smieklīgu cenu, lielisks blenderis. Ar draugu uzreiz izmēģinajaam saldējuma kokteili uztaisīt, sametaam iekšaa saldējumu, banaanus VESELUS, biezpiena sieriņus un ledu, blenderis visu samala praktiski 2 sekunžu laikaa :D No viņa es ko taadu negaidīju, bet tomēr, kapēc lai būtu slikts! Ir Philips blenderis, es domaaju, ka ljoti labs. Tilpums ir 2 litri. 

Es esmu ļoti priecīga, ka tiku pie viņa, jo arī ilgi meklēju, bet nekur nedabūju :D 

Starpcitu, vienīgaa vieta, kur man teica, ka viņi ir un kur es pati viņu dabūju (pagaajušo nedeļ) bija Origo Narvesen, starp tuneļiem, kas iet uz peroniem. Un tad arī tur staavēja 40 cilvēku rinda, un no tiem labi ja 3 negaidīja blenderus :D 

izķer tāpēc, ka philips, nevis kāda kreisā firma. depo tāds blenderis man šķiet maksāja ap 30 eur

Es tieši tādu pašu,tikai baltu, nopirku par eur  26, esmu apmierināta!

jaa,man jau sen saldeetas zemenes saldeetavaa gaida,kad varees sakult :D taisiijos jau apriilii pirkt,bet visur bij izkjerti un soliija uz maija saakumu,tagad dazhos kioskos jau atkal pazinjo,ka izkjerti :D

vakar GC Narvesenaa man pateica,ka vinjiem esot daudz pievests :)

Man paziņa arī viņu panēma un ir stāvā sajūsmā, tā cena esot smieklīga pie tās kvalitātes :)

> Ligucis

Man paziņa arī viņu panēma un ir stāvā sajūsmā, tā cena esot smieklīga pie tās kvalitātes :)

tad jau beidzot tieshaam narvessenam jeedzigas lietas akcijaa :)

> zaiza

> Ligucis

apnika krūzes un mīkstās mantas?:D

> Ieva

> zaiza

> Ligucis

taas jau visi njem pieklaajiibas peec un peecaak putekljus kraaj :D 

> zaiza

> Ieva

> zaiza

> Ligucis

taas jau visi njem pieklaajiibas peec un peecaak putekljus kraaj :D 

kruuzes ir ok, man viena staav savaas maajaas, viena pie vecaakiem. citas izsitushaas:D mantas atdodu sunim, lai priecaajaas :D

1 - 10 с 12