par alimentiem - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

par alimentiem

sveikas! ŠOdien iesniedzu tiesā prasiibupar alimentiem. tur man teica,ka varu gaidiit tik uz rudeni. tad nu man jautaajums, vai par shiem meeneshiem ,kameer gaidu, man arii kko maksaas?

18 Ответы

Ne,maksas tik pec tiesas lemuma stasanas speka.tas ir kadu ned vai 10 dienas pec tiesas,ja vecis neparstrides.

par šiem mēnešiem ir jāmaksā tēvam,ja vins nemaksā tas paliks ka parāds.Ja lidz šim nemaksāja,tad ari nemaksās.Es tam visam izgāju cauri.Gars murgs.

Maksas vai ne,atkarīgs no tēva godaprāta.J domājat Valsts Uzturlīdzekļu garantijas fondu,tas nemaksās.Fonds tikai sāks maksāt kad iesniegsiet tur iesniegumu.

> Ieva Mašina

Maksas vai ne,atkarīgs no tēva godaprāta.J domājat Valsts Uzturlīdzekļu garantijas fondu,tas nemaksās.Fonds tikai sāks maksāt kad iesniegsiet tur iesniegumu.

jaa,tieshi to arii domaaju :)  paldies, skaidrs :)vnk stulbi gaidiit tik ilgi. teevs jau taa triis meeneshus neko nav maksaajis.. tad veel tikpat jaagaida. pamatojums tam- kameer lietu izskatiis, tad juulijaa visiem atvaļinaajumi, nu uz augustu... rudenii... tagad nezinu augustaa vai rudenii :) bet jautaajums bija cits un uz to dabuju atbildi :) paldies ;)

Sveika es tagad lietu par alimentiem risināšu ar juristu ko sarunāju pa lētu naudiņu viņš man teica kad visu izdarīs divu nedēļu laikā un arī pēc divām nedēļām saņemšu alimentus nezinu varbūt kad ja dod to lietu kārtot juristam tad ir ātrāk:)) Un ja iet runa par alimentiem vai tad ir iespēja tēvam to pārspriest un kādā veidā?:)

Uzturlīdzekļi tiek rēķinaati no iesniegšanas datuma......ja bērna tēvs ir praatigs,tad neievilks paraadu,bet saaks maksaat jau laicīgi.......Ja tiesa tikai būs rudenī,tad bērna tēvam jau būs iekraajies paraadiņš par vairaakiem mēnešiem,kas nekur nezudīs.....

teevs nemaksaas ;) viņam pagaidaam nav darba un mees vienojaamies,ka sniegshu uz alimentiem,lai vsm valsts man maksaa. un man taa arii buus vieglaak, nebuus jaaluudzas katru meenesi... ak, tie viirieshi...

man jurists tikai sarakstija to papiiru,kas jaasniedz tiesaa. taalaak laikam man tikai jaagaida... nu man pirmo reizi taa,nezinu,kas man iisti buutu jaadara :D

> Dace

teevs nemaksaas ;) viņam pagaidaam nav darba un mees vienojaamies,ka sniegshu uz alimentiem,lai vsm valsts man maksaa. un man taa arii buus vieglaak, nebuus jaaluudzas katru meenesi... ak, tie viirieshi...

man jurists tikai sarakstija to papiiru,kas jaasniedz tiesaa. taalaak laikam man tikai jaagaida... nu man pirmo reizi taa,nezinu,kas man iisti buutu jaadara :D

Novēlu Tev izturību Smaidīgs

Nezinu,cik turīgs ir bērna tēvs,bet ja viņam ir kustamie/nekustamie īpašumi,tad taa viss nebūs,ka valsts maksaas turīga vīrieša vietaa uzturlīdzekļus un viņš dzīvos bez bēdu......

Tieši taapec ir tiesu izpildītaaji,kas noskaidro paraadnieku reaalo maksaatspēju vai arī nespēju...:))))

Man šīs process vilkās gandrīz gadu, bet tas bija 2007. gadā. IEsiedzu maijā, tiesa bija decembrī un sāka maksāt februārī 2008. tajā.

1 - 10 с 18