Vai esat skaitiijushas,cik kurpju paari jums skapii?:)) - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Vai esat skaitiijushas,cik kurpju paari jums skapii?:))

Shodien paarliecinaajos , ka tieshaam esmu kurpju fane....Vareetu teikt, ka taas kolekcioneeju, par taam priecaajos un ik pa laikam varu apskatiit;))Neesmu skaitiijusi, cik man taas skaistules ir , bet domaaju to dariit:)Intereses peec veeleejos apjautaaties-vai JUUS , CITAS SIEVieTeS< esat skaitiijushas ,cik kurpju paari Jums ir skapii?:)))

18 Ответы

Veseli 3 pāri Noslēgts

Vispār? Vai tie kas der? :D Vispār daudz, reāli velku labi ja 5.

Man pie 60 pāriem ir. :)

Dievinu kurpes. 

Vai Jus tas visas kurpes nesajat? vai tikai priecajaties par tam? man ir apmeram 10 paru kurpju,agrak ari bij pilns skapis,skaistuma pec staveja,vienmer domaju kaut kur uzvilkshu ta un nenesaju,pardevu,palika tadas stabilas,kuras ir kur vilkt,un pie ka,ir daudz sporta apavu,jo ikdiena pastaigajos ar suni,sportoju

Ap 20 pāriem ir - lielāko ties tādas ikdienas - skrienamās un, protams, 3 pāri izejamās - ja nu kur jāiet.

Bija daudz kurpītes, kādus izmetu, kādus atdodu, kādus tagad pārdodu. Bet ne visas izlieku  šeit.,pa mazam apskatu  un lieku, kas ir labas un vairs nederēs. Ap 5 pāri kurpes lietoju. 

Neskaitīju,bet ja saskaitīt tos ko velku tad 15 būs.Tas kas neder-tirgoju šeit.

Daudz. Ļoti, ļoti daudz Nevainīgs

kādi 15 pāri noteikti...pamazām mēģinu atbrīvoties....jo vienreiz uzvelku...vai pat neuzvelku....un tā krājās :D

3 pāri :)

1 - 10 с 18