Problēma ar omniva piegādi. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Problēma ar omniva piegādi.

Sveikas!

situaacija sekojoša:

''Omniva'' ir pazaudējusi 2 paciņas, atrašanaas vietu nevar noteikt un sola izsniegt kompensaaciju. Vai kaadai taa ir gadījies?

35 Ответы

Исправлено 28.05.2015 16:31

Ir bijis 2 reizes, kad meitenes man sūtījušas pakas, kas  ir pazudušas, bet pēc 2 nedēļam viss ir atradies:) Jābombardē ar zvaniem gan bija regulāri:)

kautkas nenormals,pilnigi bail paliek, nesaprotu kas tur pa tupakiem strada,,,,nu nesen jau te meitene sudzejas ka sanemusi vienas pakas vieta divas,,,,, un velviena to pasu teica,, varbut tas ir tavas pakas,,

man reaali meenesi pacinjas tiek meklētas, bet taa arī neatrada un tgd. piedaavaa kompensaaciju.

Man tikai interesē, peec kaadiem kritērijiem viņi izmaksaa kompensaaciju..

Исправлено 28.05.2015 16:37

Cik liela ir kompensacija?Omniva pati nosaka paciņu vērtību ?)

Ir,tikai Omniva nekad neko nav kompensējusi,tukšas runas,lietu izskata 10 dienu laikā,beigās pasaka "sorry,nebūs". 

varbū varu lūgt atsaukties meitenes kuras ir saņēmušas nepareizaas paciņas, lai dod man ziņu, jo man reaali ir pazudušas 2 paciņas, kas tomēr, naudas ziņaa sit pa kabatu un izraisa skumjas, jo neesmu saņēmusi kaaroto :(

@Janeta tev taa ir gadījies? 

@Sana nav ne jausmas, nav man taadas informaacijas..

nesen viena meitene šeit sludinājās, ka ir saņēmusi gaidītās vienas paciņas vietā divas. Aicināja atsaukties iespējamo nosūtītāju un saņēmēju. "Liekā" paciņa bijusi iepakota baltā Jahont maisiņā. Diemžēl neatceros meitenes vārdu/ niku.

nu cerams, ka vinja atsauksies vēlreiz :)

1 - 10 с 35