Problēma ar omniva piegādi. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Problēma ar omniva piegādi.

Sveikas!

situaacija sekojoša:

''Omniva'' ir pazaudējusi 2 paciņas, atrašanaas vietu nevar noteikt un sola izsniegt kompensaaciju. Vai kaadai taa ir gadījies?

35 Ответы

Varu pastāstīt savu pieredzi, esmu omnivas pastāvīgais klients. Bet vienreiz paciņu nozaudēja, bērnu sandalītes. Abas ar otru meiteni bombardējām omnivu ar zvaniem, es gan intensīvāk, jo nu ļoti apaviņus gribējās. Kad jau biju piemirsusi un viņi apsolīja kompensāciju, lielāku nekā apavu vērtība, negaidīti atnāk sms – paciņa klāt. Nezin kur klīdušas, sandalītes atradās. Kurjers esot pasējis… Iespējams, kurjeri pavirši, savām acīm redzēju, kā viņi paciņas ar mešanu iemet kastītēs. Viena izkrita, kurjers būtu aizgājis un kāds savu paciņu nesaņemtu, ja es nepasauktu (kurjers gan bija PS, bet domāju, ka problēma ir visur).

ouh, vismaz atgriez paciņu :)

Tāpēc paciņas pakojat, un virsū vēl līmējiet telefona nr un adreses.... un ja var, nofotografējiet... a ja nu pazūd...

Tieši tā,viņi nekad neko nekompensē,varbūt kādai ir gadījies,ka saņem,bet man vismaz nē.Manis sūtīto paku arī pazaudēja,par laimi,paka bija pazīstamai meitenei,veselu mēnesi zvanījām abas,čekus sūtīju,iesniegumu abas rakstījām,beigu galā paka atradās,atsūtīja man atpakaļ,un lai viņu izņemtu,man vēl bija jāmaksā.Naudu man neatgrieza un nemaz neceru.Solīja meitenei ieskaitīt par tādiu šaizi,arī nekā.

kaut kaads vaaks, laikam jaasaak protests pret sho kompaaniju :D

Par saplēstām paciņām arī neliekas ne zinis,neko nekompensē. Vienmēr atradīs iemeslu,lai kaut ko nedarītu. Nesen errors iemetās pakomātam,naudu noskaitīja,pakalpojumu neizpildīja,naudu neatdeva. Saņēmu kodu par kuru man vēl nedaudz jāpiemaksā,lai lietotu. Diezgan super! Tad,kad ar pasta staciju bija problēmas,kompensēja ar uzviju un centās ļoti palīdzēt. 

> Janeta

Par saplēstām paciņām arī neliekas ne zinis,neko nekompensē. Vienmēr atradīs iemeslu,lai kaut ko nedarītu. Nesen errors iemetās pakomātam,naudu noskaitīja,pakalpojumu neizpildīja,naudu neatdeva. Saņēmu kodu par kuru man vēl nedaudz jāpiemaksā,lai lietotu. Diezgan super! Tad,kad ar pasta staciju bija problēmas,kompensēja ar uzviju un centās ļoti palīdzēt. 

Ar omnivu man nav bijusas problemas,bet a PS gan. Visu laiku vilka garuma,bet beigu beigas naudu atdeva,pec nedaudz vairak ka menesa terorizesanas. Galu gala ari nepatikami sanaca uzdavinat to paku PS,jo nauda jau jaatgriez otrai meitenei. 

Patīkami nav!Pacelšu!

Исправлено 29.05.2015 09:05

> Evija Euča

nesen viena meitene šeit sludinājās, ka ir saņēmusi gaidītās vienas paciņas vietā divas. Aicināja atsaukties iespējamo nosūtītāju un saņēmēju. "Liekā" paciņa bijusi iepakota baltā Jahont maisiņā. Diemžēl neatceros meitenes vārdu/ niku.

Es biju tā meitene, taču tajā pašā dienā kurjers atbrauca pakaļ paciņai un nodevu to viņam,lai nogāda pareizajā vietā. Tāpēc viss tika atrisināts ar to gadījumu.

Jā, es divas nedēļas jau gaidu savu paciņu, jo tās atrašanās vieta nav vēl atrasta!!! :( Par kompensāciju gan vēl neesmu neko dzirdējusi! Izsūtītājai vajadzējis iesniegumu rakstīt Omnivai! Tad nu gaidam...

11 - 20 с 35