Problēma ar omniva piegādi. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Problēma ar omniva piegādi.

Sveikas!

situaacija sekojoša:

''Omniva'' ir pazaudējusi 2 paciņas, atrašanaas vietu nevar noteikt un sola izsniegt kompensaaciju. Vai kaadai taa ir gadījies?

35 Ответы

Man bij tris nedēļas atpakaļ,ka meitene gaidija manu paciņu kopa 10dienas,zvaniju intresejos,teica ka atzvanis,NEKA.. Pec divam nedēļam sazinajos,nosutiju iesniegumu par naudas atgriešanu 50e vertība,kas bij minimalaka summa,nakama diena paciņa bija pie meitenes :D

Man gan nekādu problēmu - izmantoju tikai Latvijas Pastu, nekad neviena paciņa nav pazudusi, visas atsūtītas un nosūtītas laikā, nervi veseli... :D 

> beatriska(lellekrelle)

Tieši tā,viņi nekad neko nekompensē,varbūt kādai ir gadījies,ka saņem,bet man vismaz nē.Manis sūtīto paku arī pazaudēja,par laimi,paka bija pazīstamai meitenei,veselu mēnesi zvanījām abas,čekus sūtīju,iesniegumu abas rakstījām,beigu galā paka atradās,atsūtīja man atpakaļ,un lai viņu izņemtu,man vēl bija jāmaksā.Naudu man neatgrieza un nemaz neceru.Solīja meitenei ieskaitīt par tādiu šaizi,arī nekā.

Interesantāka meklēšana varētu izvērsties bez čeka- regulāri parādās uzraksts par to, ka čeku nav iespējams saņemt. Tad gan laikam ar galiem.  Nolaidība, vairāk nekas Satraukts

šis gadījums ir tik tizls, ka nezinu, kaa vēl izteikt savas dusmas par šo kompaaniju. es šodien saņēmu atpakaļ paciņu, ko sūtīju citai meitenei, pietam, lai dabūtu viņu, naacaas piemaksaat..

+ meitenes paciņa, kas bija paredzēta man, nu ir pazudusi ar galiem..

laikam jaazvana BEZ TABU.

varbūt tad beidzot aizdomaasies? :)

Parfait -ai,par čekiem vispār negribu domāt,tik bieži neizdrukājas,bet es jau 2 gadus sūtu,mājās apmaksājot sūtījumu,klātienē tikai izdrukāju un uzlīmēju,tad vismaz man paliek tas kods,pēc kura var pārbaudīt.Kurjers gan laipnāks par operatori pie telefona,2x ir braucis pakaļ uz māju pakām pakaļ.

Ar pasta staciju ar ir bijis visādi,bet kādus pāris gadus atpakaļ speciāli braucu paku sūtīt,pakomāts neiet,zvanu,esot bijis elektrības pārrāvums-sorry.Bet toties pēc pāris mēnešiem es saņēmu sūtījumu no p/s,un tur iekšā šoko ,apsveikuma kartiņa ar atvainošanās vēstuli par to reizi,kad bija elektrības pārrāvums-tik forši!

Исправлено 31.05.2015 07:50

laikam jaazvana BEZ TABU.

Tiešam,japadzena tas kantoris,citadi pavisam izlaidušies Smejošs

man ari  omniva regulari nav izdots ceks, vienmer problemas, bet pasta stacija noskaitija naudu, nodalijumu neatvera, kad sudzejos solija atdot bet ta ari pazuda,nu ko padarit

man ari  omniva regulari nav izdots ceks, vienmer problemas, bet pasta stacija noskaitija naudu, nodalijumu neatvera, kad sudzejos solija atdot bet ta ari pazuda,nu ko padarit

Tieši man tas gadījās- neatvēra, jo nebija ko noskenēt, vienkārši nebija nodrukāts.

Zvanīju un rakstīju epastu, tad aizpildīju atsūtīto iesniegumu, pēc 2 nedēļām manā kontā ieskaitīja atpakaļ manis samaksāto naudu.

Varbūt kādai ir gadījusies šāda situācija. Nosūtīju paciņu .Parasti ja pircējas tuvākajās dienās neintresējas par kodu ,es čeku izmetu. Jo ir daudzas ,kas pasaka ,kad piedāvāju :Nē,kods nav vajadzīgs.... Tad pēkšņi meitene uzraksta pēc divām nedēļām,lai atsūtu kodu,jo paciņa nav pienākusi. Bet dienā ,kad izsūtīju ,uzrakstīju ,ka esmu izsūtījusi.( man pašai jau būtu savādi ,ja nedēłas laikā nebūtu pienākusi.) tāpēc nobrīnijos,jo jau par to biju aizmirsusi un likās ,ka viss kārtība ,paciņa jau sen ir pie saimnieka,ja jau neintresējās. Tad nu paciņas nav ,čeka nav! Ko lai iesāk? Vai ir iespēja sameklēt paciņu ,ja ir saņēmēja tel.ne. un vieta ,kur vajadzēja puenākt?;)(pasta stacija)

Pasta stacijai vai tad ir kodi, pēc kuriem izseko sūtījumu?

Var zvanīt uz Pasta staciju vai Omniva, atkarīgs no kurienes sūtīta paciņa. Minēt, ka sūtīts no tāda un tāda pakomāta, sūtītāja numurs - saņēmēja numurs - pakomāts - kur palikusi paka.. Ņemot vērā to, ka pārsvarā šie pakomāti nemaz neizdrukā čekus, tad atrast sūtījumu var pēc telefona numuriem utt.

21 - 30 с 35