Rotu nēsāšana ikdienā - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Rotu nēsāšana ikdienā

Vai ikdienā jūs nēsājat rotas - kādas? Kam dodat priekšroku - bižutērijai vai juvelierizstrādājumiem (zelts/ sudrabs)?

Man ikdienā biežāk sanāk un vēlos nēsāt bižutēriju - pārsvarā auskarus, dažreiz krelles arī no bižuterijas, bet nevaru sevi iedomāties nēsājam gredzenus - neērti ;)

Manā rotu kastītē ir arī zelta un sudraba ķēdītes, kuras sen neesmu aiztikusi... 

10.06.2013 14:29

Parasti izvelos vienkarsu zelta rokasspradzīti, kas piestav gandrīz visam. Bet dienas kad dodos uz jūras pusi izvelos bužuteriju, kuru pieskanoju tēlam. Bieži vien neizvēlos neko- atkarīgs no garastavokļa. Arī man pēdējos gadus nepatīk nēsat gredzenus un tam pat nav iemesla ))

10.06.2013 17:14

Jau 14 gadus nēsāju deguna pīrsingu,ir auskari,kurus nēsāju jau pāris gadus,pirms tam mainīju,un divi gredzeni. Ap kaklu neko-nepatīk.

Gredzeni-tikai sudraba,auskarus un kaklarotas -bizuterija..:D

10.06.2013 18:21

Gredzens - laulības + šad tad pievelku bizutēriju klāt (tikai uz kreisās rokas). Tieši vakar ar vienu meiteni uztaisījām maiņu un tiku pie fantastiski skaistiem gredzentiņiem un auskariem. Komplimentu jūra šodien bira par auskariem :)) Paldies Tev, 66cigarettes :))

Auskari/rokassprādzes - tikai bižutērija. Bet gribētu tādus smukus, vienkāršus zelta auskariņus.

Kaklrotas - tikai zelta ķēdīte ar tauriņu, kas ir dāvana no vecākiem.

11.06.2013 22:04

Man kaut kā zelts ne pārāk, arī bižutērijai izvēlos auskar aķīšus utt. sudraba krāsā.

Starp citu manas sudraba lietiņas - auskari un dažas kaklarotas ir palikušas galīgi tumšas, ar ko lai noņem apsūbējumu? Nesmuki citādi...

11.06.2013 22:07

Visvienkaarshaakais veids kaa nonjemt apsuubeejumu ir zobu pasta. Ideaali nospodrina. :)

11.06.2013 22:11

man sadavinātās rotas staav plauktiņā..kkaa nejutos ērti ar gredzeniem un kaklarotaam Utt:D

11.06.2013 23:10

> Beta

Ar citronskābi pamēģini :)

12.06.2013 00:25

patīk gredzeni un rokassprādzes, nav neērti, ja nēsā uz labās rokas (vismaz man). Ap kaklu vienmēr sudraba ķēdīte ar krustiņu, kurš man ir apmēram 14 gadus. Pīrsingi. Auskarus pēdējā laikā vispār nelieku - traucē profesijas dēļ. 

1 - 9 с 9