Lūgums pircējām - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Lūgums pircējām

Pirms vēlaties ko pirkt,lūdzu,izlasiet profila informāciju.Pēdējā laikā,to vien daru kā atbildu,kur atrodos un nevienam uz otru Latvijas galu neko laikot nevedu.:)

10.06.2015 17:51

> Šarlottte

Es arī nesaprotu pārdevējas, kas nepaiet pretim, nevar neko sarunāt, viņu interesēs, jau jābūt kaut ko pārdot, ja jau viņas ir te ;)

Tas šeit ir normāli.Pašai bieži sanācis,ka apstājos,piemēram,pāri ielai,jo citur nav bijušas brīvas vietas,lai novietotu autu,dāmas uzreiz atceļ darījumu,jo neies tak pāri ielai.Es nepārspīlēju,šādi ir bijušas vairākas reizes. Laikam jau esmu pieradusi,ka lielākā daļa darījumos,man jābrauc ne pa ceļam kaut kur pie mājām,jo dāmām ir 101 iemesls,lai nespētu iziet ārā.Protams,nav runa par gadījumiem,kad tas ir pa ceļam vai ļoti tuvu.

Princips-es neko nedarīšu,profilu nelasīšu,uzrakstīšu,lai atved man pie durvīm.

Es neko,visiem citiem ir jāstrādā manā vietā.

Tas princips nekad šeit pa lielam nemainīsies.

Nedrīkst aizmirst,ka visi šie origo,galerijas centri ir ĻOTI neērti,izmantojot auto,jo ne visi lieto sabiedrisko transportu. 

10.06.2015 17:58

ja man ari tadas bijusas, loti apvainojas, ja neskrienu ar drebem tiesi klat, oi un es tak grbeju pirkt, oi oi,,,,,,,,,cilveks doma ja tev maksa tad rapo,kaut par centiem un paris latiem.....uti aizdzis uz trako maju ja vajadzes.....

10.06.2015 18:05

Исправлено 10.06.2015 18:07

Ja. Dazas labas raksta,ka nevar nekur tikt,lai ved uz teiku vai kur vel,kur man jabrauc ar diviem transportiem turp un atpakal. Un pectam apvainojas,ka pasaku,ka varu tikai centra/zasulauka tikties vai sutit,jo redz man tacu samaksas 3€ par lietinu. Cita lieta,ja perk kaut ko super dargu,ja tad var kaut ko vel sarunat. Bet jaatceras,ka braukasana apkart ari maksa naudu un nejau pardeveja izdoma,ka pakomats maksa 2.59letakais... 

10.06.2015 18:21

Исправлено 10.06.2015 18:21

> evene3

ja man ari tadas bijusas, loti apvainojas, ja neskrienu ar drebem tiesi klat, oi un es tak grbeju pirkt, oi oi,,,,,,,,,cilveks doma ja tev maksa tad rapo,kaut par centiem un paris latiem.....uti aizdzis uz trako maju ja vajadzes.....

tieši un trāpīgi;)

10.06.2015 18:21

Исправлено 10.06.2015 18:22

>

31 - 35 с 35

Тема закрыта