Help. Sausa sejas āda.!! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Help. Sausa sejas āda.!!

Sveikas. Vēl pirms laika prasiju palīdzību par sausam rokam. Nu ir pavasaris pagajis, sakusies vasara , rokas skaistas, viss kartība. BĒEEETT!..... Sejai joprojam nekas nav palidzējis, sausaini pleķi uz sejas, bieži ir tīk sauss , ka  iet nedaudz ada nost, kauns radīties uz ielas. Kadu laiku lietoju Himalaj Herbals, sakuma palīdzēja labi, bet ada laikam pierada un es smērēju cik vien vēlos , bet neko nepalīdz. Varbūt kadai ir līdzīgi un zin ko ieteikt? Raudulīgais

45 Ответы

Исправлено 15.06.2015 19:49

Iemesli var būt gan iekšēji (ūdens/vitamīnu trūkums), gan ārējie (gada laiks, klimats, ūdens kvalitāte jūsu mājās). Arī es savulaik biju saskārusies ar ļoooti sausās ādas problēmu, staigāju pa dermatoloģiem, visādus līdzekļus mēģināju, bet risinājums bija vienkāršs - vienkārši pārstāju mazgāt seju krāna ūdeni (toreiz dzīvoju kojās) un pirku ūdeni veikalā, un beigās viss pārgāja.

P.S.: atļaušos pareklamēt pie reizes, ja jau tēma par sauso ādu, ka manā skapī atrodas pārdošanā Bioderma Crealine TS H2O micelārais ūdens, kas tieši paredzēts ļoti sausai un jūtīgai ādai))

> Ligucis

pamēģini Elocon  1mg smērīti, man palīdzēja :)

Cik zinu Elocon ir smēre, kas satur hormonus, tāpēc tā ir tikai pēc receptes, un pa cik tā ir diezgan agresīva metode cīņai ar visādām ekzēmām u.tml.

Paldies. Nu jau vairs šīs problēmas, par laimi nav. :))

mājās medus maska ​​ar kakao, maska ​​uz 15-20 minūtēm

Man vel shausmigak bija. Mazgaju seju ar ziepiem, jo atmirusho adu vajag nonemt. un pec tam - now solutions avocado oil. Un viss. Idealaka sistema sausai adai. Viss ir pasutits no iherb. 

41 - 45 с 45