Par atsauču likšanu - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Par atsauču likšanu

Labrīt, meitenes! Vai Jūs liekat kādu vērtējumu, ja, piemēram, esiet interesējušās par kādu preci, sūtījušas vairākas vēstules, bet pārdevējs pēc izlasīšanas neko neatbild. Par maiņas variantiem nerunāju, jo tur  var nesagaidīt atbildi :) Domāju tieši par precēm, kuras vēlaties pirkt.

17 Ответы

Es nelieku, bet esmu redzējusi atsauksmes, kur rakstīts "Neatbild uz ziņām". Nezinu,cik korekti tas ir, bet nu... :)

tu jau tad vari ielikt kā neitrīālu atsauci, ja negribi likt negatīvu

es līdz šim neesmu likusi nekad par šādām lietām :)

Ļoti gribētos ierakstīt atsauksmi tām preces pārdevējām, kas vairkkārt vēstules izlasa, bet neko neatbild.....vai tad korekti ir neatbildēt uz vēstulēm, jo vairāk, ka pats pārdevējs izlicis preci pārdošanai....??? 

Secinu, ka pārdevējam nav intereses papūlēties pārdot savu preci...jo sevišķi, ja pārdodamā manta ir par santīmiem....bet preces pārdevējs var noteikt, ka pircējam pēc preces jābrauc tuvāk pārdevēja dzīvesvietai...

Vienīgais, kas mani attur veikt riebīgu ierakstu kūtra/neizdarīga pārdevēja profilā ir....

1. Varbūt tomēr pārdevējam tomēr LABPATIKSIES atbildēt un PĀRDOT savu preci...

2. Pārdevējam (pēc mana negatīvā ieraksta izlasīšanas savā profilā) ir iespēja aplaimot (apmelot) mani ar līdzīgu ierakstu (kaut vai sadarbība mums vispār nebūs bijusi)...bet pierādīt, ka neesmu neglīti rīkojusies nevarēšu nevienam...

nee,nelieku.

Jā, patiesībā tiešām slikti tas, ka nevar atbildēt profilā uz atsauksmēm, jo tad tomēr situācija būtu savādāka. Varbūt jāierosina atverskapi.lv administrācijai par šādu iespēju.

Nē, tā jau ir pārdevēja problēma...ja negrib savu preci pārdot, lai neatbild

Es nelieku, galu galā nav jau pēdējā lupata, pēc pāris dienām būs cita, tāpēc par šo vispār neiespringstu, vienīgais atstāju tādu pārdevēju pie izsūtītajām vēstulēm, lai zinātu, ka nākmareiz ar viņu nav vērts tērēt savu laiku :)

Es nelieku.

> Peonia

Es jau papūlējos ierakstīt atsauksmi par brāķētu preci,tad atpakaļ saņēmu pamatīgu eseju ar cūcībām.

1 - 10 с 17