MONTALE smaržas - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

MONTALE smaržas

Labdien,

kur Rīgā var iegādāties šīs smaržas? Interesē veikali, kuros šo brīnumu varu atrast.

8 Ответы

Blaumaņa ielā (diemžēl ielas nr. neatceros) ir nišas aromātu veikals Neroli, tur ir Montale. :-)

Nebiju dzirdejusi par tadam ieprieksh. Skatos google, ka loti dargas. Vai labas? Smaidīgs

Mans viedoklis - cena tomēr neattaisno Montale kvalitāti...

Pat nezinu, kā lai pasaka savu domu - "bez odziņas" nostrādāti aromāti, tādi ļoti "прямолинейные", vai? :-)

Bet katram jau savs. Neroli ir arī daudz citu "dārgā gala" aromātu, un, kas ir sevišķi patīkami, pārdevējas ļauj mierīgi testēt un pircējiem neuzbāžas. :-)

> Linda R.

Blaumaņa ielā (diemžēl ielas nr. neatceros) ir nišas aromātu veikals Neroli, tur ir Montale. :-)

liels paldies par informāciju:)

> Ilze

Nebiju dzirdejusi par tadam ieprieksh. Skatos google, ka loti dargas. Vai labas? Smaidīgs

Gaumes jautājums, man jau labāk patīk tādi "sarežģīti" aromāti,šiem tas nebūs, bet kas mani interesē ir ļoti, ļoti lielā noturība - gribas vienas arī tādas, kur iepūt vienu devu un smaržo visu dienu:D

Nauda arī var smaržot visu dienu.. Pareizāk sakot.. Ne visu dienu, jo naudas smaržu nomaina citas smaržas. :)  Ja sapratāt, ko gribēju ar šo teikt. :D

Исправлено 17.06.2015 08:53

Es tikai gribēju uzsvērt, atbildot uz jautājumu, ka šīs smaržas atšķiras ar savu neparasto noturību - patīk, nepatīk, tas jau katra paša ziņā. 

Man patīk, ja  manā arsenālā ir dažādas smaržas, lai varu tās "valkāt" atbilstoši noskaņojumam un situācijai.

Īsti noturīgus aromātus tiešām ir pagrūti atrast, man ar patīk, ja visu dienu jūtama smarža, bet lielākoties paiet pāris stundas un aromāts jau ir "aizlidojis" :-( Tādēļ pilnīgi saprotu Jūsu meklējumus.

Novēlu veiksmīgi atrast kaut ko sev no Montale's. :-)

1 - 8 с 8