? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

?

Sveikas!!! Varbūt kāda ir mēģinājusi hot shaper tievēšanas bikses? Kādi iespaidi un vai palīdz?

9 Ответы

palidz loti,ja aktivi sporto:)

Исправлено 17.06.2015 09:37

Varu piedāvāt jaunas L izm., 35€, vnk draudzene nokļūdijās ar izmēru!cik esmu lasījusi atsauksmes,esot labas,ja aktīvi sporto,nevis vnk sēdi dīvānā :)

Man bija, gāju uz eorobiku  un svìdu tiešām ļoti,  tik ātri par lielu palika , pārdevu :D ja būtu pieejams vēl mazāks izmers, tad sūtītu to. :)  

Patiešām tik ļoti var ar viņām notievēt? Esmu šokā :D Likās, ka tas viss ir mārketinga fufelis

Neticami...es tikko grasījos veidot šo topiku :D un še Tev! 

Man arī interesē! Tātad mājās ir prof. skrejceliņš un ļoti prasā kaut kas interesantāks, man patīk tādas lietiņas kā dažādas maksas auguma tvirtumam, māla, aļģu...un gribas arī pie sporta "pielikt" kāduu rozīnīti! Tad nu gribas dzirdēt atsauksmes no tām, kuras reāli ir lietojušas sildošos legingus!

Pašreiz redzēju kaut kur i-netā ar atlaidēm par 18 eur! bet negribas veikt bezjēdzīgu pirkumu

Jā piekritišu arī nopirku šis bikses  un sāku iet uz sporta zāli pa mēnesi aktivi sportojot zālē minus 5cm viduklim, -4 gurnos un -3 kājām, rezultāts tiešām ir svīst ne pa jokam, bet nu jā tas ir tikai tad ja sporto, nevis sēž divānā un skatās tv :)

Jūs tiešām domājat, ka aktīva šķidruma izvadīšana no organisma ir tievēšana pēc būtības?

Tikai lūdzu dzerat ūdeni meitenes kad lietojat šīs bikses, valkāju vidukļa jostu un dzeru ļoti daudz, 2 dienas neiedomāju pie dzeršanas un jutos ļoti slikti un galva sāpēja.

> Margueritte

Jūs tiešām domājat, ka aktīva šķidruma izvadīšana no organisma ir tievēšana pēc būtības?

+

1 - 9 с 9