apakšveļa... - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

apakšveļa...

Vairākos sludinājumos esmu pamanījusi, ka meičas pārdot lietotu apakšveļu... kā Jums tas liekas ir normāli?? un ir arī tādas kas pērk lietotas biksītes??? SmejošsSmejošs

P.S. - Nav jau tik traki tie laiki, lai cilvēki sev nevēretu atļauties jaunu apakšveļu iegādāties veikalā..

34 Ответы

Arī veikalā pērkot veļu vai peldkostīmu nevar būt drošs,ka vismaz 150 personu nav pielaikojušas konkrēto apģērba gabalu. Pa laikam ielieku sludinājumu veļai,kas vairs neder vai nepatīk,un līdz šim visa ir nopirkta. Ja pircējai tas ir pieņemami,tad man nav tiesību nosodīt vai skurināties :)

> Visam - 50%

Pilnīgi piekrītu! Smaidīgs

Исправлено 11.09.2013 10:12

> Visam - 50%

Piekrītu tev! Kādreiz strādāju apģērbu veikalā un bieži vien nācās norakstīt apakšveļu, pa lielam tieši biksītes, jo bija tā ''samērītas'', ka bija riebīgi pat noņemt no pakaramā :D

Tā kā veikalā, pirms jums noteikti vismaz 10 citas meitenes ir uzmērījušas gan jūsu nopirktās bikšeles, gan krūšturīšus ;)

> Visam - 50%

Tieši tā.

Mēs kafeinīcās arī dzeram kafiju, tēju krūzītēs no kurām simtiem cilvēku jau dzēra.... nerunāsim jau par karotītēm, dakšiņām, viesnīcu dvieļiem utt... :D

> Visam - 50%

Par veikaliem runajot, dažas damītes apakšbikses laiko uz plikas miesas, nevis savas veļas un atstaj diezgan pretīgus pieradijumus tam. Gandrīz apvēmos veikala ieraugot kaut ko līdzīgu izdalījumiem uz apakšbiksēm Kliedzošs 

> ddace

Fuuuu.......Kliedzošs

Uzmērīt un nēsāt ir divas dažādas lietas. Pieļauju, ka veikalā mērot biksītes meitenes velk virs savām..

Katrā ziņā, viss ir paša ziņā_ citam liekas pieņemami, citam ne. Katram sava taisniba!!  :)

Pardot lietotas biksītes tas man ir nepieņemami, bet nu katram savs. 

> Visam - 50%

piekrītu. 

Un nebūsim tik snobiskas, ir tūkstošiem sieviešu,kurām ienākumi ir zem jebkāda cilvēka pašcieņas līmeņa. Tādēļ viņai ir tikai tie 2 Ls un izvēle nopirkt jaunu un šausmīgu,vai lietotu un šiku,lai iepriecinātu sevi un vbūt vēl kādu...

Pa lielam,šis portāls realitātes spogulis :)

11 - 20 с 34